Avalon Oganics Biotin B Kompleks Şampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve gunay18 tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gunay18
  1. gunay18

gunay18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar avalon oganics biotin b kompleks şampuanı bundan 1 yıl önce kuzenim amerikadan getirmişti,kendisinede oradaki doktoru tavsiye etmiş banada sağ olsun 2 tane getirmişti aylardır arıyordum fakat bulamıyordum nihayet Türkiye ye de gelmiş geçen ahfta internet üzerinden sipariş verdim ve aldım.Sizlerede kesinlikle tavsiye ederim araştırın bakın bir çok doktorda bilir bu şampuanı.İçinde parapen,sülfat ve parfüm içermiyor tam organik bir şampuan olmasına rağmen okadarda hoş bir kokusu varki inananmazsınız,içindeki doğal yağların kokusu muhteşem ama asıl muhteşemliği şu kesinlikle dökülme sorununu durdurduğu gibi aynı zamanda da saçlara şahane hacim kazandırıyor kesinliklede saç kremi kullanma ihtiyacı gereksinimi duymuyorsunuz.Şunuda açıkça belirteyim ki dökülen saçları gerçekten çıkaran tek şampuan da bu bence onlarca şampuan kullandım ama bu şampuandan başkasını asla tanımam.Biraz pahalı ama verilen paraya değiyor.zemuszemus

2. 3 Ağustos 2010
  3. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,sayende çok farklı bir dünyaya merhaba dedim..avalon türkiye temsilcisiyle görüştüm ve bana ürün gönderdiler,şimdilik iden bee propolis ile başladım,daha sonra avalon biotinle devam edicem..avalonun cilt bakım ürünlerini de aldım..hiç haberim yoktu avalon dan..sen memnun musun,saç uzatmada etkisi oldumu biraz bilgi verebilirmisin??

4. 8 Ağustos 2010
  5. gunay18

gunay18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Avalon Organics B Kompleks şampuanı uzun zamandır kullanıyorum inan sende benimgibi başka şampuan kullanmazsın bak kullanmaya bir başla göreceksin.

6. 14 Aralık 2010
  7. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nerde bulunuyor bu şampuan ben internette bulamadım satışını yapan bir site yabancı olmayan.kullanan var mı fiyatı nedir?

8. 19 Aralık 2010
  9. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3.şişeye geçmek üzereyim,ancak senin saçını kuruttumu biraz?kremyle beraber kullanıyorum ama yine saçlarım düğüm düğüm..onun bir de nemlendirici saç kremi varmış..alsammı bilemedim..benim zaten saç uçlarım çok problemlidir..

10. 29 Ekim 2011
  11. jeela

jeela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Konu çokk eskimişş :KK43:(( Kızlar bu şampuanı benım de almam lazım,siz nerden aldınız,internette bıle doğru dürüst bı yerde yokk..

12. 10 Aralık 2011
  13. daisy3

daisy3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar bende almak istiyorum ama bulamadım bi türlü yardım lütfen!!!

14. 13 Aralık 2011
  15. betibeti

betibeti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şu an için türkiyede yok. ama distrübütörleri aradım bi iki aya getirtcez dediler.

16. 23 Aralık 2011
  17. daisy3

daisy3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gerçekten mi çok sevindim:KK52: distribütörleri kim bu arada

18. 21 Ocak 2012
  19. esra_ist

esra_ist Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şampuanınızın içine yarım şişe BEE PROPOLİS® / Extract koyun iyice şampuanı çalkalayın. Kullanmaya başlayın farkı siz kendiniz zaten göreceksiniz.
    BEE PROPOLİS® / Extract Eczanelerde satılıyor.

BEE PROPOLİS®'i Piyasada reklamları yapılan Propolis'li diye satılan ürünlerle karıştırmayın .....

BEE PROPOLİS® % 100 Konsantre bir üründür.
    BEE PROPOLİS | Facebook

Bu arada bir hususa dikkatinizi çekmek isterim; Propolis pahalı bir ürün olduğundan piyasada propolis’li diye pazarlanan ürünlerde yeterli miktarda propolis bulunup bulunmadığından emin değilim. Hani propolis var mı var, yeterli mi? Orasını karıştırma! Önemli bir not; saf propolis tahriş edici özelliktedir, yani kullanılmadan önce mutlaka işlenmesi ayrıştırılması ve seyreltilmesi gerekiyor.

Kaynak:prof. Dr. Erdem YEŞİLADA
    Propolis: Antibiyotik etkili bir kovan ürünü, Star Gazetesi