Avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nrominan tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nrominan
  1. nrominan

nrominan Guest

kızlar çok canım sıkkın yaklaşık 2 haftadır eşimle aramız pek iyi değil ... cinselliğe düşkün bi eşim var malum bayan hastalığı peşinden grip peşimdende dudağımda oluşan bi yara tuz biber oldu...(ve bu uçuk denen meret de o kadar büyükki sanırım 3-4 gün daha sürücek) akşam birbirimize girdik... bağrış çağrış...ne yapçam bilmiyorum.. çok sık boğaz ediyo beni... gece bi ara evde nete girdim uçuk ne kadar sürede geçer die genelde stresten uzak durun geçer gibi şeyler okudum sonra kafamı salladım sanki çok stressiz bi ortam var gibisinden.. o da onun üzerine ne oldu dedi bende uçuk 1-2 hafta sürebiliyomuş stresten uzak kalmam gerekiyomuş dedim bana dediki ne var stres yapacağın sanki ...(ki bu arada her akşam "düşün bu iş böle olmaz bunaldım ben sağlıklı bi erkeğim" gibilerinden laflarıda var tabii) bende sen varsın ya dedim her akşam beni kasıyosun dedim o da gidiyim işte kafa dinle dedi bana.... nolur fikir verin çok bunaldım...

2. 13 Şubat 2010
  3. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle Allah yardımcın olsun...
    Bence dediklerini takma kafana. Uçuk benim dudağımı da mahvetmişti. Bi defa çıkınca bi daha sürekli tekrarlıyor meret :KK43:
    Stresten uzak durmaya çalış, dediklerini kafana takma. Kavga etme isteğine cevap verme...

4. 13 Şubat 2010
  5. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bu kadar zor durumdaysanız sizde öpüşmeden yapın.Anlayamadım açıkcası sorunu

6. 13 Şubat 2010
  7. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya hastalık bu Allah aşkına.Peki hamilelik gibi durumlarda ne yapacak.

8. 13 Şubat 2010
  9. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşım benede sorun edilecek bir durum yok ortada eşine birazdaha anlayışlıolmasınıteklıf et yanı ucunda ölüm yokya bukadar kötü duruma geldıysenız öpüşmeden yapsın o işi yanı sorun edilecek bir durum göremıyorum ben hastalık bu sonuçtaa....

10. 13 Şubat 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Grip, uçuk bilmem ne bunlar birlikteliğe engel değil kardeşceğizim. Ha çok ağır grip atlatırsın, yerinden kalkamazsın o başka.

12. 13 Şubat 2010
  13. kutla

kutla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım nevar ucuk bunun burasında birlesmeye engel degilki bence bukadarda sıkıntı etme esin istiyorsa yapmalısın yanıbu sorun degilki

14. 13 Şubat 2010
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bence sizin sorununuz grip ,uçuk filan değil ,sorun isteksizliğiniz ,adam haklı 1 hafta regl ,1 hafta grip ,1 hafta uçuk eee tak demiş adamada ,erkekler hergün yapsa yok demez kadınlar gibi değiller .hak verin adama ,bence birlikte olmaya engel bir durum değil ki bu ,öpüşmedende yapılabilir ..

16. 13 Şubat 2010
  17. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    malum hastalik tamam da

ucuk var diye niye iliskiden kacisiyorsunuz onu anlamadim....

18. 13 Şubat 2010
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    valla adet dönmei hariç ne uçuk ne de grip cinselliğe engel değil bence. he isteksizsiizdir o ayrı.
    amaneden sevişmiyoruz diye bağırış çağırış da hoş değil.
    o kadar sesler yükseldikten sonra e iyi bari sevişelim dense tadı tuzu kalır mı o işin.
    zorunlu hizmet gibi olur..
    :nazar: