Avcılar civarında iyi bir ilköğretim okulu arıyorum

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve barzeyim tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : barzeyim
  1. barzeyim

barzeyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    avcılar civarında iyi bir ilköğretim okulu arıyorum. bu sene bire başlayacağız. düşünmekten okul aramaktan beynim durdu artık... lütfen yardım edin :KK43:(

2. 26 Mayıs 2010
  3. barzeyim

barzeyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yok mu yardımcı olacak????

4. 26 Mayıs 2010
  5. EFSUNN

EFSUNN alamut Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    özel okul düşünmüyorsan eğer bence evin en yakın okula yazdır ilköğretimde 12345.sınıf için okulda önemli ancak en önemli faktör öğretmen ..
    bence öğretmen sor soruştur...
    bazı okullar haklı ya da hakız popüler olur ama minicik çocuğu sürüklemenin alemi yok evine en yakın okulda iyi bir öğretmen işinin hakkını verirse başka bir ihtiyacın kalmaz

bence....

6. 2 Haziran 2010
  7. barzeyim

barzeyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öğretmen evet önemli ama ikametgaha göre yazdıkları okul cidden çok kötü. göz göre göre oraya veremem. zaten şuan özel bir kreşte ve çok güzel bir eğitim alıyor. temeli çok sağlam oldu. yarıda kesmek istemiyorum. özel okullarında fiyatları çok yüksek. biraz uygun iyi bir eğitim veren bir okul bulsam çok iyi olacak. valla düşünmekten aramaktan aklım durdu artık.

8. 2 Haziran 2010
  9. ipektuncer

ipektuncer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Bazı özel okullar cidden çok pahalı, ama fiyatı daha makul olan ve eğitimi de fena olmayan Okyanus Koleji var. Bir bakabilirsiniz oraya belki?
    Okyanus Koleji hakkında daha detay bilgisi olan var mı bilmiyorum, benim bilgim sınırlı.