Avcılar Hospital Dr. Faruk Çekmeceli

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Sonyad tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Sonyad
  1. Sonyad

Sonyad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Arkadaşlar,

Avcılar Hospital Faruk Çekmeceli'de doğum yapan arkadaşlar var mı acaba, gerçekten merak ediyorum memnun kaldınız mı doktordan ve hastaneden, genelde doğumları normal mi sezeryan mı oluyor?

2. 14 Eylül 2012
  3. frap

frap Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selam,

Dr.Faruk Çekmeceli benim uzun zamandan beri tanıdığım doktorumdur. Oğlumu o dünyaya getirdi. Ona güveniyorum çünkü tıbbi gereklilik olmadıkça asla ameliyat önermez. Benim doğumun sezeryan oldu. Son ay tansiyonum birden çok yükselmişti. Gerçekten gerekli olduğunu doktorum bana ayrıntılı olarak açıkladı.
    Şimdi 2.bebeğim olsun istiyorum. Dr.Faruk beyden asla vazgeçmem.

4. 20 Temmuz 2014
  5. azemz

azemz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ablam 2 doğumunu faruk beyle yaptı,komşularımızda kendisine gitti.yani bildiğim 5 doğumu o yaptı. bende bu nedenle onu tercih ettim. sezeryan oldum ve çok şükürki çok rahat atlattım.
    avcılar hospitalda hem hijyen hem ilgi açısından benden tam not aldı.çünkü faruk bey medicanada olduğunda o hastanede o kadar zorluk çekmiştimki( doktorun odasının yanındaki kapıdan sürekli çöp taşınır kış kıyamette açılır kapanır;çöp suları dökülür.asansördeki kan lekelerini 2-3 ay kimse temizlememişti.ve en köüsü randevu almak ve ücret ödemek için beklediğin sıra.asiistanların doktorun çalıştığı saattleri doğru söylemekten yoksun oluşları vb). oysa avcılar hospital insanın evi gibi rahat ve temiz, çalışan yenidoğan hemşireleri vb. çok ilgiliydi.
    hem faruk beyi hem hastaneyi tavsiye ederim.ancak asla randevu saatinde muayene olamayıp;beklemeyi göze almak gerekir.

6. 8 Ocak 2015
  7. Sidelya2011

Sidelya2011 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.322
    Ödül Puanları:
    78
    faruk bey hakkında çok iyi şeyler duyuyorum

8. 22 Nisan 2015
  9. ZEYNO1987

ZEYNO1987 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    33
    Arkadaşlar gebelik sorunları yüzünden faruk beyden heyet raporu alan varmı aranızda