avcılar hospital sadullah yesevi hastası olanlar yardım edin!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve samsunn tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : samsunn
  1. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hastaneden cok memnun olmama ragmen doktorumun ayrılması nedenıyle yeni doktor arayışı içindeyim.. sadullah beyi bıkaç kişiden duydum hakkında nette kötü haber de okumadım acıkcası ama yinede iyi yada kötü bi fikir edinmek istiyorum ... yardım edin..eyvahedigeldismile

2. 2 Eylül 2010
  3. mirage1983

mirage1983 Ikizanasi :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Sadullah değilde nil hanımı biliyoru orada iyi doktor olarak bş ara bende gittim nil hanıma çok yoğun bi kadın

4. 2 Eylül 2010
  5. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nil hanıma gittim fakat hiç memnun kalmadım daha ilk gitmemde bana direk seni şişlide muayenesi olan bı doktora göndericem orda 4 boyutlu ultrasonla bebğin sağlıklı olup olmadığına bakılacak dedi... o muayenenin parası 600-800 arası değişiyomuş.. okadar iç karartıcı konustuki kendimi cok kötü hissettim ve o an neden bu gerekli diyemedim... bide bana test sonucların iyi cıksada kötü cıksada oraya gideceksin dedi.... bıdaha asla gıtmem we kımseyede tawsıye etmem....:eek:lmaz:

6. 3 Eylül 2010
  7. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben gitmedim gitmeyi bı an bıle düşünmedim acıkcası... şöyle bi mantıksızlık war bu işte benım doktorum lale hanımdı cokda memnundum ıkılı testımın sonucunda bana risk grubunda deılsın bı kan sonucun bıraz düşük çıkmıs dortlu testıde yaptıralım emın olalım dedı ama bu senın kanından kaynaklı bısey muhtemelen dedı..we ayrıca sunuda ekledı dortlu testtede eger ufakda olsa risk görürsem amnıyosentez yaparız dedi.. bılıyosundur amnıyosentezle hersey ortaya cıkıyo cınsıyetı bıle:) bu kadınsa bana aynen sunu dedı dortlü testi yapıcaz sonucu ii olsada kötü olsada o adama gıdıceksın.. ortak falan calısıyolar heralde anlamadm tabı ben o ruh halıyle aglayarak hastaneden ayrılan kendı doktorumu aradım hemen olurmu öyle sey neden oyle yapmıs dedi ben risk gorsem dortlu testı ıstemen direk amnıyosenteze gonderırdım dedı ....ıkısıde aynı okulu bölümü okumus aradakı tek fark para... o kadın neden okadar kalabalık ve hastası war hala anlamıs deılım... bu yuzden sadullah beyı düşündüm gıtmeyı ama bakıcam artık... sende takma kafanı baska doktor ara derimm.....opuyorumnanaktan

8. 3 Eylül 2010
  9. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    azize sana ithafen yazdım umarım yardımcı olur.....

10. 3 Eylül 2010
  11. exterme

exterme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :1no2:Başıma gelenlerden sonra ne Sadullah , ne Nil ne de Faruk derim.O hastane de hiç bir sorunu yok dedikleri bebeğimi kaybettim 25 gün önce.Plasenta Previa olduğum için 34 haftalık 2.620 gram bir erkek bebek dünyaya getirdim.Hemen sık nefes alıp veriyor diye küveze almışlar ve sorun yok demişler.Ertesi gün sebebini açıklamanın zor olduğunu söyleyerek bebeğimizin öldüğünü söylediler.Hata nedir kimdedir bilmem ama ben artık önünden bile geçmiyorum , geçemiyorum.Allah kimseye yaşatmasın.

12. 4 Eylül 2010
  13. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yaşadıkların cok zor gercekten allah sabır wersinnn.... her hastane hakkında mutlaka bi olay duyuyorum insan napıcanı kıme guwenecegını bılmıyoo:2: allh hepmızn yardmcısı olsun:Saruboceq:

14. 8 Eylül 2010
  15. ecrinsudem

ecrinsudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende ilk 3 ay nil hanıma gittim ama inanın hiç memnun kalmadım güya çok iyi dediler görümcem falan ona gittiği memnun kaldığı için gittim ama tam fiyaskoo..acil servis gibi kapısının önü 1 hafta öncesinden randevu almak bile güç bu kkadar yoğun olmasına rağmen ben hiç memnun kalmadım ne buluyolar bilmiyorum onda..mesela insan tansiyon,kilo ölçmezmi ?? yook buna ben diyorum kiloma bakalımmı diye hiç umrunda değil usg den bi bakıyo bebek iyi sen iyisin hadi şu ilaçları kullan 1 ay sonra gel diyip kestirip atıyor ne bişi sorabiliyosun nede anlatıyor,birde okadar suratsız bi asistanı var ki aman tanrımm nerdeyse dövcek insanıı...ben şuan b.düzü medilife gidiyorum burcu hn.gerçekten çook ii bi dr çok şeker ve işinin piri tavsiye ederim asistanıda çok güler yüzlü bence memnuniyet bu....hepimize hayırlı doğumlar nasip etsinnn

16. 11 Eylül 2010
  17. samsunn

samsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    saol cnm insallah hayırlı doğumlar nasıp etsın allah... medılıfe selda hnmı duydum bende cok ksısden henuz gıtmedım ama gıtmeyı dusunuyorum ... burcu hnmda iiyse oda olur hala doktor arayısı içindeyım...akannehir

18. 2 Kasım 2010
  19. Sonyad

Sonyad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Kızlar,

Demekki hepimiz aynı endişeleri duyuyoruz, bende Faruk Bey e gidiyorum, ama bu kadar yoğun olması beni de düşündürüyor açıkçası, yoksa kötü bir doktor değil sonuçta yılların tecrübesi var, ama hastanede çok hastası olması doğum anında da bizi zora sokacak bence, sezeryanın çok yapılması parasal tercihlerin yanında belki biraz da bundan olabilir.
    Bilemiyorum bende medi life a gitmeyi düşünüyorum, en azından 2 doktoru karşılaştırıp bu şekilde karar verebilirim, orada da bebek yoğun bakım ünitesi yok