Avcılar Hospital???

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve _dea_ tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : _dea_
  1. _dea_

_dea_ Dur, külahımı alıp geliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3.966
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar ben Avcılar Hospital'de Dr. Faruk Çekmeceli'ye gidiyorum. Tavsiye üzerine bu doktoru seçtim. Şimdilik bir şikayetim yok ama geçen gün biraz araştırma yaptım da hiç normal doğum yaptırdığına rastlamadım. İşin ilginci sadece o değil hastanedeki diğer doktorların da sezaryen oranı yüksek. Konuşmalarımızda doktorum sürekli normal doğuma yönlendiriyor. Ancak bu o hastanede hep yapılıyormuş. Son anda şu oldu bu oldu diyerek sezaryene alınıyormuş. Elbette bunların hepsi duyum. Aranızda Faruk beye devam edip normal doğum yapan var mı? Ya da böyle bir tanıdığınız???:uhm:

2. 28 Haziran 2010
  3. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende avcılar hospıtal e nıl hanıma gidiyorum...ve benımde aynı endışelerım var...okudugum şeyler genelde hep aynı son anda sezaryen!
    bu nedenle 8 aya kadar nıl hanıma gidip son ayımda nisa hastanesine devam edıp orada dogum yapmak istiyorum...
    demem o ki bende bu hastane için hep aynı şeyleri dıydum ve huzursuz oldum..hayırlı dogumlar diliyorum sizee

4. 29 Haziran 2010
  5. _dea_

Beğenildi:
    3.966
    Ödül Puanları:
    238
    Sanırım ikimizden başka kimse gitmemiş bu hastaneye...:)

6. 1 Temmuz 2010
  7. _dea_

Beğenildi:
    3.966
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar kimsenin bu konuda bilgisi yok mu? Doğuma çok az kaldı ve benim kafam karman çorman.

8. 2 Temmuz 2010
  9. asenamm

asenamm bir elif mıktarı gülümse Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    allah kurtarsın... en iyisi devlet hastanesı bakırköy ve devletın kadın dogum hastanelerı normal dogum genelde yapırıyorlar... yada meltem hastanesı var.. yada jfk yı önerırım... ben dogumu jfk da yapmaya karar verdım..

10. 21 Ekim 2010
  11. Sonyad

Sonyad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim de aynı endişelerim var 19. haftamdayım ve sürekli faruk bey e gittim, ama bilemiyorum yani son anda sezeryan istemiyorum, gerçekten önemli bir neden olur ve doktor sezeryana alır ama bilemiyorum, gerçekten güvenim kalmadı

12. 21 Ekim 2010
  13. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o hastanede benim komşum tülay hanıma gitti memnun kalmış tülay hanım normal doğumdan yanaymış.bana da o doktoru tavsiye etti.

14. 22 Ekim 2010
  15. Sonyad

Sonyad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm ladyfrog, faruk bey hakkında bilgi alabildin mi acaba, aldıysan benimle de paylaşmanı rica ediyorum. Yani o kadar kararsızım ki 19. haftadayım, bazı duyduklarım normal doğum bazıları sezeryan yapmış, ama son anda öyle sezeryana aldığı hastası da çok var. Bilemiyorum, kötü de düşünmek istemiorum herşeyi normal giden bir hastayı sezeryana almak mümkün müdür? Şuara bildiğim kadarıyla bir yasa çıkacak, ve doktorlar öyle gelişigüzel sezeryan yapamayacak, yapıyorsa nedenelrini rapor olarak vermek zorunda kalacak. Umarım bu olur

16. 22 Ekim 2010
  17. zehrakca

zehrakca DERENİM BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben Faruk beyi bilmem ama ben doğumumu Avcılar Hospitalda yaptım.doktorum Tülay Egeli.Tülay Hanım normal doğum yanlısı bir doktor,beni hep buna yönlendirdi ayrıca ilk aydan itibaren ağrısız doğum için grup toplantıları yapıyor gevşeme teknikleri falan hem hamileler birbirleri ile paylaşımda bulunuyor hem de ağrısız doğum için hazır hale geliyorlar.ben son 1 ay katıldım ama faydasını da gördüm bu grup toplantılarının.

18. 17 Aralık 2010
  19. diden

diden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :KK3: slm. merak ettiğim ücretler ne kadar? tülay hn. ekstra ücret alıyormu? normal doğumu teşvik etmesi hoşuma gitti gerçekten.