avcılar medicanada doğum yapanlar yardımmmm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dscopur tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : dscopur
  1. dscopur

dscopur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba kızlar bebişim henüz çok küçük avcılar medicanada onur beye gidiyoruz doktordan memnunuz ama hastane için iyi bişey duymuyorum hiç. hamileliğin başından sonuna kadar tek doktor takip etsin istiyorum 12 haftamdayım değiştirsemmi doktoru ve hastaneyi doktor çok iyi ama burda doğum yapmak mantıklımıdır ki ? bide normal doğum istiyorum ben ebeler filan nasıl ki üfffffffffffffff

2. 16 Ekim 2010
  3. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende özgür hanımın hastasıydım.doktorla ve hastaneyle ilgili benimde tereddüdlerim olmuştu 12 haftamdaydım değiştirsem mi diye düşünüyordum ama yapmadım nedense.malesef 4.5 aylık bebeğimi erken doğurdum.o anda yaşadıklarım hiç hoşuma gitmedi.ben doğumhanedeyken ebeler önümde tartışıyorlardı , o an yıkılmışım zaten iyi muamele gördüm diyemem.yine de sen bilirsin canım

4. 16 Ekim 2010
  5. dscopur

dscopur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    işte benimde tek sıkıntım ebeleri nasıl acaba ay ben kalkar saçlarını başlarını yolarım offf ye ne zor işler çok kararsızım
    allahım sanada sabır versin tatlım ne kadar zordur yaşadıkların birdaha yaşamazsın umarım aynı durumu

6. 16 Ekim 2010
  7. dscopur

dscopur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    başka kimse yokmu yaaaaaaaaaaa

8. 15 Aralık 2010
  9. aycianelya

aycianelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doktoruna güveniyorsan gitmeye devam et .hastaneye güvenmiyorsan bunu doktorunla konuş eğer hala içine sinmeyen bişeyler varsa hastaneyi ve doktorunu değiştir...onur beyele ilgili de internette yazılı olanları oku...

10. 15 Aralık 2010
  11. aycianelya

aycianelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    özgür hanımı da onur beyi de 3 yıldan biraz uzun süredir takip ediyorum henüz hamile değilim fakat hamile kalırsam kesinlikle medicanayı tercih etmem.doğan hastanesinde ablam doğum yaptı bi araştır derim.ablam çok memnun kaldı...

12. 22 Ocak 2011
  13. sunman

sunman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 4 yıl öce avcılar medicanada dr yavuz aydında dogum yaptım.şimdi 7.5 aylık hamileyim ve yine yavuz beydeyiz:) ben şahsen çok memnun kaldım.hem dr umdan hem hastane hizmetinden hemde hemşirelerden:)dogum yaptıgımda eve gitmek istememiştim.o kadarr güzel ilgilendilerki çok memnun kaldım . yav uz bey öyle güler yüzlü şen şakrak biri degildir ama işinin ehlidir.cerrah paşanında uzman dr udur.tavsiye ediyorum tereddüt etmeye gerek yok.

14. 24 Ocak 2011
  15. dscopur

dscopur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    saolun kızlarrrr
    doktoruma güvenim tam hastane ile ilgili sıkıntılarımıda paylaştım içimi rahat tutmamı söyledi her anında yanında aolucam ve sıkıntısız atlatıcaz diyor onur bey
    bakalım inşallah sorunsuz atlatırız