Avcilarda Doktor ve Hastane aryorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve minikadacik tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : minikadacik
  1. minikadacik

minikadacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba

20 haftalik hamileyim. avcilar'a yeni tasindik ve normal dogum istedigim icin eve yakin bir hastane ve doktor ariyorum. ssk indirimine ragmen medicana beylikduzu cok pahali geldi. avcilar hospital ve nisa hastanesi de cok kalabalik diyorlar. onerileriniz var mi?

2. 20 Ağustos 2009
  3. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben avcılar beylikdüzü civarı için hep aynı hastane ve doktoru tavsiye ediyorum,çünkü hamileliğimde her hafta bi doktora gidiyordum,hepsine muayene oldum nerdeyse,en son avcılardaki medicanada karar kıldım..doktorum özgür hanımdı..doğumumu da o yaptırdı..çooooooook memnun kaldım...

4. 22 Ağustos 2009
  5. minikadacik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkurler. avcilardaki medicanaya gitmedim daha. aradim, fiyatlari da evet beylikduzundekinden daha iyi. ozgur hanim normal dogumu da destekliyor mu??

6. 23 Ağustos 2009
  7. DERYARXIXM

DERYARXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende avcılar hospital'e gidiyorum nil hanımı tavsiye ederim.bende 3. bebişime hamileyim.:CüvCüv:2 normal
    doğum yaptım inş. bunuda normal istiyorum:ecrin_bebek:cinsiyeti belli oldumu bebişinin?

8. 23 Ağustos 2009
  9. teuto

teuto Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım bende avcılar medicana ya gidiyorum doktorum f.onur başeğmez son 1 haftam var doğumuma sezeryan istememe rağmen doktorum normal doğurursun diyor bakalım hayırlısı ilk kızımı normal doğurdum cok korkuyorum .ama doktorum cok iyi tavsiye ederim.

10. 24 Ağustos 2009
  11. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben medicana b.evlere gidiyorum ama buradaki bi çk arkadaştan avcılar medicana için çok tavsiye aldım.. nasipse çocuk doktorunu o hastaneden araştırıyorum.. medicana b.düzü standart dışı fiyatları amaaannn derimmm...

12. 24 Ağustos 2009
  13. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    avcılarda sadece nil hanım var.fakat hastaya göre doktor değişir.hastane olarak avcılar medicanayı beğenmiyorum.doktorlarını bilmiyorum.nil hanıma akrabalar gitti.ben de beğeniyorum fakat çooooooook kalabalık.sıra çok geç geliyor.

14. 25 Ağustos 2009
  15. minikadacik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onceden bahcelievler medical parka gidiyordum.orada da randevulu olmasina ragmen sira gelmiyordu bi turlu. 2 saat bekledigim bile oluyordu-devlet hastanesinde bile bu kadar beklemiyor insan. Nil Hanimi ben de duydum. hem ona hem de medicana avcilara gideyim ben o zaman. bu arada bebegin cinsiyeti kiz, yeni belli oldu:))
    teuto, sen neden normal dogum istemiyorsun? ilki cok mu problemliydi?

16. 26 Ağustos 2009
  17. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Minikadacik özellikle Avcılar demiyorsan Ataköy hastanesinde doktor Dalga bey var ben memmnunum bende avcılarda oturuyorum .Fazla uzak sayılmaz.Gerçi benimki sezaryan olacağı için uzaklık önemli değil Kardeşim orada dışarıdan doktor getirip sezaryan olmuştu Çocuk hemşireleri personeleri ilğili.Hastaneden de memnunduk.Herzaman dediğim gibi doktor memnuniyeti hasta göre değişiyor.

18. 27 Ağustos 2009
  19. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bi arkadaşım medicana da doğum yaptı, hastaneden memnun kalmamışlar, ebeler falan çok korkutmuşlar kızcağızı,

bende güvenemedim ondan sonra,

şimdi avcılar hospital'de Lale Hn'a gidiyorum, şimdilik iyi gidiyor bakalım, bi hafta içinde doğum yapıcam, o zaman daha detaylı yazarım