aveadan kesinlikle hat almayın( PERSONEL)

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve zeynepberre tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zeynepberre
  1. zeynepberre

zeynepberre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :ben hat aldım aldıma alacağıma pişman oldum 1 haftadır hatlar açılmadı bir müşteri hizmetlerini arıyorum bir bulunduğum avea merkezine gidiyorum devlet sorunu oldu çıktı sakın tavsiyede etmiyorum fazladan ücrette alıyorlar sakın almayın SAKIN ALMAYINNNNNNNNN BENİM GİBİ PİŞMAN OLMAK İSTEMİYORSANIZ ALMAYIN

2. 29 Eylül 2008
  3. CERKESKIZI

CERKESKIZI AŞK'sın SEN (h+e=ayk) Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    valla canım bız arıa aycell ıle bırlesmeden once ılk aycell cıktıgından berı kullanıyoruz herhangıbır sorun yasamadık hemde sulalece kullanıyoruz:)))).ayrıca hem kurum hattı hem mobıl ogrencı kullanıyoruz memnunuz.bence o senın bulundugun yerdekı eksıklıklerden kaynaklanıyordur.

4. 30 Eylül 2008
  5. Belinay

Belinay begüm...bertuğ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende 5 yada 6 senedir avea personel kullanıyorum bende hiçbir sorun yaşamadım hatta hergün bu hattı çıkarana dua bile ediyorum ailemle sınırsızca çok ucuza konuştuğum için.

6. 30 Eylül 2008
  7. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben hem avea hem turkcel kullanıyorum. bazen avea bazen turkcel sorun cıkarıyor. olagan seyler bunlar... bugun avea için boyle diyorsun ama yarın turkcele de dersin... ben yapıyorum cunku ole :KK70:

8. 30 Eylül 2008
  9. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bendede hem avea hem turkcell var ikisindede zaman zaman sorunlar yaşıyorum bazen fazladan kontürümü alıolar ama ikisindede 3 saat 2 saat bedava dakikam oluo oyüzden pek fazla bişey d,emiorum gene... allah razı olsun ne diyelim :roflol::roflol:

10. 30 Eylül 2008
  11. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende avea kullanıyorum bazen hat olmuyo haklısın ama bu butun hatlarda olur bazen ben suana kadar bır sorun yasamadım cok sukur

12. 30 Eylül 2008
  13. KezoVare

KezoVare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5bin smse muhtaç kalanlar benm gibiler..i almak zorunda kalıyoruz arada sorun çıksada

14. 30 Eylül 2008
  15. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar aveada çalışmış ve nisanda ayrılmış biri olarak dikkat edin diyorum sadece avea da değil bütün hatları alırken lütfen ama lütfen kimlik fotokopinizin üstüne bişeyler yazın ne biliyim aldığınız numarayı falan yazın yani o kimlik bi daha kullanılmasın.. çünkü bütün gsm operatörleri açık hat adı altında bizlerin haberi olmadan üstümüze bir sürü hat açıp para kazanıyorlar.. bizim üstümüze olan hattı alan adam eğer bi suç işlediyse polis ilk olarak sizi buluyo. kendinizi bi şekilde ispatlıyorsunuz ama o durumu yaşamak istemezsiniz umaraım...

16. 30 Eylül 2008
  17. zeynepberre

zeynepberre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bilgilendirdiğin için tşkler müşteri hizmetleri de pek ilgilenmedi açılmamış hatımız için 7 gün oldu hat almışım açılmadı bayramdan sonra iptal etmeyi düşünüyorum açılmazsa şayet bayramda kapalı çünkü burdaki avea merkezi açılırsa 3 -4 fatura geldikten sonra hatlar iptal oluyor bakalım artık %90 açılmayacağı için hatkarı iade edecezz tekrardan tşkler bilgilendirdiğin için

18. 30 Eylül 2008
  19. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben satışta değildim ama o arkadaşlarım sorumsuzluğu olabilir tc kimlik numaranız ve bilgileriniz eksiksizse açılmaması tamamen sorumsuzluk hat açmak 2 dk iş ya.
    ama hakkını sonuna kadar savun ve eğer iade edersen hattı kimliğini sakın bırakma orda geri iste