Avicenna Hastanesinde Doğum Yapan Var Mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve senem:) tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : senem:)
  1. senem:)

senem:) Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bu hafta doğum yapmam bekleniyor :teytey: Doktorumun özeline gittiğim için hastane olarak da Avicenna Hospital (Esenler) 'ı seçmek zorundayım. Gerçi hastaneyi gidip gördüm düzgün bir yere benziyor ama bilgisi olan varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.
  2. 1 Şubat 2009
  3. MTS

MTS Minik meleğim hoşgeldin.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhaba canım sen doğumunu çoktan yapmışsın maşallah bende esenler avicennaya gidiyorum senden tecrübelerini paylaşmanı istiyorum canım nasıldı memnun kaldınmı
  4. 1 Şubat 2009
  5. ilkim_1983

ilkim_1983 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet geç oldu,bende 1,5ay önce gültepe avicenna da doğum yaptım.gayet memnun kaldım,zaten sürekli gittiğim hast.di.ebeler çok güsel ilgilendi,heleki doğum sonrası.şimdikten hayırlı olsun canım.
  6. 1 Şubat 2009
  7. MTS

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sağol canım bende sürekli oraya gittim hamileliğim boyunca ve şimdiye kadar Allaha şükür bi problem olmadı sen nasıl doğum yaptın canım normalmi gerçi ebeler dediğine göre normal yapmışsındır...
  8. 1 Şubat 2009
  9. MTS

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım birde orada fiyatlar nasıldı doğum ve oda ücreti birde bez falan verdilermi sana
  10. 2 Şubat 2009
  11. ilkim_1983

ilkim_1983 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben normal doğum yaptım.odayla beraber 290 tl tuttu.gece 2de doğum yaptım öğlen 2de çıkardılar.bez veriyorlar,hasta bezide veriyorlar.aynı zamanda bebeğine ait güzel hediye veriyorlar.cd,şampuan numunesi.bez felan.
    doğum ne zaman canım
  12. 3 Şubat 2009
  13. MTS

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım günümün 30 martta dolduğunu söylüyor doktorum ama bakalım artık bebeiş ne zaman gelmek isteyecek:)hangi doktorda doğum yaptın canım sen muayeneye kime gidiyordun...
    Bugün ücretleri konuştuk normal doğum 300, zorunlu sezeryan 600, isteğe bağlı sezeryan 750 ytl imiş...
    hani odanın kapısını süslüyorlar ya o kapı süsünüde veriyorlarmı
  14. 5 Şubat 2009
  15. ilkim_1983

ilkim_1983 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim aniden olduğu için kapı süsü için bilgim yok.hatice hanıma gidiyordum ben,çok tatlı bir bayandı.ama doğumumu o yapamadı malesef,nöbetçi dr.yaptı suratsın tekiydi.fiyatlar iyi aynıymış yani,normal mi düşünüyorsun
  16. 5 Şubat 2009
  17. MTS

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hatice hanım mı ilk defa duyuyorum canım ismini sende esenler avicennadan bahsediyorsun değil mi bir yanlışlık olmasın..
    şuan için sezaryen gerektiren bir durum yok benim ama bakalım artık hayırlısı olsun...
  18. 7 Şubat 2009
  19. ilkim_1983

ilkim_1983 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok canım ben gültepeye gidiyordum.karışıklık olmasın.