avon damage repair

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve merve90 tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : merve90
  1. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

arkadaşlar bu kremden kullanan varmı saç kırıklarına kesin çözüm diyo akannehir

2. 4 Eylül 2010
  3. merve90

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2 uygulama sonunda kırık saç uçlarını %95 oranında düzgünleştirmeye yardımcıdır yazıyo katalogta inanmak istiyorum ya

4. 6 Eylül 2010
  5. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    içindeki silikon sayesinde sürdüğünde kırıklar birbirine yapışıyordur ve böylece saç uçları düzelmiş gibi hissediliyordur.

ama kırıkları aldırıp ardından düzenli uygulama ile saç uçlarında kırık oluşumunu engelleyebilir.

avon'un kırık saç uçları için serumunu kullandım, gece uygulanan serumunu da kullandım ama tek farkettiğim yukarda söylediklerim.

6. 16 Eylül 2010
  7. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiçbir üründen mucize beklememek lazım bence,hele de kısa sürede mucize vaadedenlerden...ben de avon un serumunu alacaktım ama siparişim epey gecikince sinirlenip iptal ettirmiştim...:umursamaz: şimdi işe yaramadıgını okuyunca iyi ki almamışım dedim...napalım,bakım yağlarına devam...bir de kırıkları mutlaka düzenli olarak aldırın..uzatmaya çalışırken kırıkları aldırmaya pek yanaşmıyoruz ama kesinlikle daha sağlıklı ve hızlı uzuyor kırık alınınca...

8. 16 Eylül 2010
  9. merve90

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

tamam haklısın o konuda kırıklar ne kadar çok alınırsa saç o kadar uzar ama kuoförlere güven olmuyoki ben 2 sene önce saçlarım kırık diye gittim kuöföre kırıklarımı alın dedim saçlarımı omzuma getirdi resmen 2 senede ancak uzadı şimdi saçlarım uzun ama ben belime gelsin istiyorum oyüsden kestirmiyorum kırıkları aldırmak yerine onarmak istiyorum sürekli düzleştirici maşa kullanan biriyim bakım şart yani sürekli kesersek sil baştan olur saçlarım istediğim boyuta gelmez

10. 16 Eylül 2010
  11. enigmas

enigmas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    valla daha kullanmadım ama çok şey vaadediyo bakalım alınca yazarım:)

12. 16 Eylül 2010
  13. merve90

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

yeni katalogta 7.50 tl sipariş vericem bende inşallah kırıklardan kurtuluruzz canım ya

14. 17 Eylül 2010
  15. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kuaförler konusunda katılıyorum sana,adam gibi düzgün,laftan anlayan bi kuaför bulsam düzenli ona gitcem ama yok yok yok...ben de saçlarım kütken uzatmaya karar verip buradaki bakımlardan birinşi uygulamaya başladım,saçlarım sarı bir de ve vazgecemiyorum sarıdan,tonları değişse de dönüp dolaşıp sarıda kalıyor yine..neyse uzatmıyım,ben bi de röfle yaptırayım ya da önlere daha açık ışıltı verdireyim diye gittim( kaşınıyorum ya işte,rahat batıyorbilmiyorumkismile) yandı resmen saçlarım...bırak uzatmayı,şimdi sağlıklı hale gelsiner toparlansınlar diye uğraşıyorum...hemen yanan yerleri kestirip toparlattım kuaföre ve şu anda uzatmaya karar verdıgım zamankı küt boyunu bile özlüyorum saçlarımın...senin saçlarındaki kırıklar benimki gibi facia değilse (yanık değildir en azından..) düzgün bi kuaföre hafifi kırık aldırıp uygulamana başlayabilirsin..bu arada yaklaşık 3 haftadır elma sirkesi +badem yağı uyguluyorum saçlarıma ve elma sirkesi inanılmaz toparladı....şimdiki hedefim önce berbat ettiğim saçları toparlamak ,sonra uzatmak..ben toparlayana kadar da avon ya da başka üründen memnun kalırsanız takıpteyım 1-2 ay daha sirkeli bnakımımı yapayım sonra uzatmayı hedefleyeyim..offff pofffff....yarama parmak bastım kendi kendime...mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

16. 17 Eylül 2010
  17. merve90

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

ah canım ya sende benim gibi kuoför mağdurusun demek elma sirkesi bademyağı uygulaman güzel ama istersen bir de zeytinyağını dene burda duymuştum saf zeytinyağını ısıtıp sürdüğün zaman yanıkları bile onarıyomuş ben şu ana kadar 2 defa yaptım yumuşacık oluyo ve elektirklenmiyo bu ürünüde kullanıcam memnun kalırsam öneririm sana ama bence avonun bu kampanyasında al çünkü şuan 7.5 tl pahalanmadan al yani inşallah kırıksız saçlara kavuşuruz canım :içelim: zemuszemus

18. 17 Eylül 2010
  19. athom

athom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım ...zaten kırıksız olunca sağlıklı olur ve toparlanıp daha çabuk olur diye düşünüyorum...saçları mahvedince uzatmaktan geçip sağlık kazandırmaya yöneldim napiimmm...avon un ürününü ben de mi alsam ne...??? en azından şimdi bakımımı yapar haftada 1 kez de onu kullanırım,bu arada haftada kaç kere yapmamız gerekıyor avon u??? ona göre kendıme yenı bir program yapayım...kaydirigubbakcemile3 (saç uzatmaktan başlayıp saçı yakmaya ,sonra da toparlamaya kadar giden uzuuuunn bi program...akannehir...) bu arada zeytintyağı nı yumurta sarısıyla birlikte uygulardım ara ara,ama düzenli yapmadım hiç,bu elma sirkesine taktım bu aralar...aslında bi bıraksam ve bakımları yapıp kafama takmasam kendiliginden uzayacak gibi gelıyor ya neyse....avon u düşüneyim ben,sağol canım...