Avon For Away kullananlar

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

CADIARZUarkadslr avon for away kullananlar memnunmu kokusu hos gelıyr fıyat ta dusmus evt agır bıraz ama ben cok begendım kullansammı tavsıye edermısınz kalıcı nasıl bılgı verırsenız sevınırımmm...

2. 9 Ekim 2008
  3. Başak

Başak Guest

ben kullandım ve çok memnun kaldım gayet hoş kokusu var en azından benimki çok beğeniyor bence kullan :)

4. 9 Ekim 2008
  5. black__devil

black__devil Guest

arkadaşım sanırım far away ın yeni kokusu var far away paradise o indirimde ben kullanıyorum onu çok güzel bir parfüm normal far away biraz daha ağır oda güzel ama far away paradise bana göre çok daha güzel kim kokladıysa parfümüme bayılıyor

6. 2 Kasım 2008
  7. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paradise kullanmadım kokusunu bilmiyorum. ama far away normal daaha hosuma gidyor...

8. 2 Kasım 2008
  9. limoni_lady

limoni_lady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kullanıyordum memnumdumm..Taa ki yazın mutfakta kırılan yumurtann kokusunu yok etmek için bu kokuyu annem mutfaga boca edene dek şimdi far awayden de yumurta kokusundan da tiksiniyorumm:S

10. 15 Kasım 2008
  11. çawrexsx

çawrexsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana for awey demeyin bayanlar.....
    bende avon temsilcisiyim.bi müşterim sipariş verdi sonra gıcık lık yapıp almadı parfüm üstüme kaldı.o parfümden ve kadından nefret ediorm:KK43:(

12. 15 Kasım 2008
  13. gulzilan

gulzilan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende avon satış temsilcisiyim ve for awey en çok satılan parfüm evet bende sipariş veripte iade edenlerden nefret ediyorum allahtan çok yok öyle müşterilerim gelen ürünlerin tümünü onlara uygun getirdiğim için diyecek sözleri pek olmuyor ama ben for aweyi gece parfümü olarak kullanıyorum çünkü hakikaten ağır bir koku ama güzel ama diğer bayan parfümlerinide denedim bir tanesi hariç hepsi çok güzel kokular oda timeles aklınıda olsun böyle iğrenç bir koku yok:)

14. 16 Kasım 2008
  15. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    evet yaa timeless nasıl hala satışta anlamıyorum kim alıyordur ki o parfümü çok çok kötü ağır bi koku

16. 16 Kasım 2008
  17. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    bu aralar far away kullanıyorum çok memnunum çok kalıcı ve farklı bir kokusu var eşim de beğendi. gerçi eşim women of earth i daha çok beğendi sanırım daha hafif diye.k 13 de stok yapacağım çünkü satıştan kalkıyormuş women of earth.

18. 16 Kasım 2008
  19. ahra

ahra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    93
    begenilen parfümleri geri çekip bir süre sonra tekrar koyuyolar millet stok yapcam diye indirimsiz fln depoluyo avonun yeni kazanç yöntemi sanırım