Avon Hair Minimising Lotion kullanıyorum ve çok memnunum :)

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve cicikedi tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cicikedi
  1. cicikedi

cicikedi No Hope,No Fear ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,
    Daha önce bundan bahsedeniniz olmuştur belki ama ben yeni olduğum için eski başlıkları pek inceleyemedim.Hepimiz şu gıcık tüylerden yana şikayetçiyiz.belki tam anlamıyla kurtulamıyoruz ama en azından geç ve daha seyrek çıkmalarını sağlayabiliriz.bunun için size fikir vermek istedim.
    ben normalde avon ürünlerini pek kullanmam.8-9 ay önce ''skin so soft '' serisinden ''Hair minimising lotion'' aldım.mavi renkli şişede bir losyon.ağda sonrası ümitsizce sürdüm.yaklaşık bir hafta gece yatarken ağda yaptığım yerlerime sürdüm.gece yatarken sürme nedenim de kıl ve saç büyümesinin gece biz uykudayken gerçekleşmesi.daha faydalı olur diye düşündüm.
    kısacası bende bu losyon çok işe yaradı.düzenli sürdüğüm zaman kıllar daha geç ve daha soluk renkte çıkıyor.biraz üşengeç olduğum için çok düzenli kullanmıyorum ama kullandığım zamanlarda bu sonucu elde ediyorum.kokusu falan da güzel.fiyatını tam hatırlamıyorum ama indirime girdiğinde 11 mi 12 mi neydi.
    fikirlerimi paylaşmak istedim, umarım siz de memnun kalırsınız.
    ŞUNU BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM, KARINCA YAĞI SIFIR ETKİ GÖSTERMİŞ BİRİ OLARAK BUNLARI YAZDIM

2. 16 Ağustos 2009
  3. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hmmmm bende de var bu losyon ama hic düzenli kullanmadim kullanmak istiyorum aslinda bakalim tembellik üsengeclik etmezsem

4. 31 Ağustos 2009
  5. icequeen

icequeen Guest

merhabalar... ben bu ürünü lisedeyken bacaklarımın üst kısımları için kullanıyordum.ağda o kısımları çok acıttığından jiletle alıp ardından bu losyonu sürüyordum.aradan yıllar geçti jiletle almaya başladığım kısımla almadığım kısım arasında hala bariz bir çizgi var.şimdi bu ürünü tekrar aldım ve yüzüm için kullanmaya karar verdim.umarım etkisi olur yüzde de. almak isteyen varsa tavsiye ederim.

6. 2 Eylül 2009
  7. .ILGAZ.

.ILGAZ. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sagolun arkadaşlar verdiğiniz bilgi için her bölge için kullanılıyorsa çok güzel avondan sipariş edelim o zaman.

8. 6 Eylül 2009
  9. eyeddontlie

eyeddontlie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende de var o üründen çok sık kullanmadıgım için bi etkisini göremedim ayda 2 veya3 kere kullanırım ama hergün kullanılması gerekiyo.

10. 7 Eylül 2009
  11. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Bendede var ama kullanmıyordum deneyeyim bari yalnız bir şey soracağım, bu kremi her gün mü kullanmak gerek yoksa epilasyon yaptıktan sonra belli süresi mi var diyelim 7 gün falan sen bir hafta demişsin bu yüzden soruyorum?

12. 12 Eylül 2009
  13. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu bu sene denedim. ama hormoonalrım yuksek suan diane 35 te kullanıyorum.. sadece deniz olmadıgı zmn yarım bacak alıyorum yada aldırıyorum...

hazirandan beri bacagımın alt tarafında denedim üst taraf kalın sert kıllar dizimden asagısı incecik elime gelen tüylerden :))) üst tarafada denicem en kısa sürede umarm yanılmam.. bıyık kas boyun gobek bacak sürüyorum ben aldırdıkca.

bacagımın diger tarafında etki gosterirse bunu da yazarım :)

14. 12 Eylül 2009
  15. melishhe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben aldıktan sonra en az 4-5 gün sürüyorum.. genelde kıl cıkmaya baslayana kdr hatırladıkca sürüyorum..

karınca yagı için 3 gün diyolar kullandum bişeye yaramadı:KK43:

16. 12 Eylül 2009
  17. p_renses

p_renses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ağdadan sonraki 3gün birarkere sürmeniz yeterli ama her agdadan sonra tekrar ederseniz zamanla farkı görceksiniz

18. 12 Eylül 2009
  19. melishhe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben arkasını okudum her gün sürebilirsiniz aslında temizledikten sonra her gün uygulanabilir yazıo. sanırım cıkamaya baslayana kdr