''AVON'' kalıcı ruj

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve kivilcim tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar avonun uzun süre kalıcı rujunu kullanan yada bilgisi olan varmı? gerçekten uzun süre kalıcı etki sağlıyor mu?

2. 9 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım avon da dolgun görünüm veren ruj var.dolgun görünüm veren diyor ama öyle abartılı dolgun falan durmuyor.o güzel ben kullanıyorum ama ruju uygulamadan önce dudağına hafif fondöten sür.daha kalıcı oluyor ruj.tavsiye ederim yani..:):):)

4. 11 Ekim 2008
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkürler canı onu da merak etmedim değil katalogda görmüştüm incelemiştim baya hatta :))..demek iyi bir ürünmüş kırmızısını deneyebilirim onun..

6. 11 Ekim 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm uzun süre kalıcı ruj gerçekten kalıcı oluo ben temsilciliğini yaparken bi arkadaşa satmıştım ondan kendimde kullandım :jeyyar:
    gerçekten çok farkediyo ama avon tercih ettiğim bi marka değil artık sengözlerimebaksanab

8. 11 Ekim 2008
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Yaklaşık 1 sene önce filan Avonun kalıcı rujunu deniyim dedim, ama hiç memnun kalmadım. Bir kere dudaklarımı çok kuruttu, ve gün boyu kalıcı olduğu filan kocaman bir yalan. En fazla 3-4 saat. Ben tavsiye etmem ama siz bilirsiniz.

10. 11 Ekim 2008
  11. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    avonun çok rujunu kullandım ama tek memnun kaldıgım ruj sparkling blush içinde simleri de var tavsie ederim açık tenli ve rujun tadına önem veren biri olarak :)

12. 12 Ekim 2008
  13. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim kızlartavsiyeleriniz için..geçen arkadaş katolog getirdi alıcaktım ama denemeden alamam dedim..iyiki almamışım..canm peki senin kullandığın hangi markaydı..

14. 12 Ekim 2008
  15. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yıllardır avonun perfect wear ruj ve farını kullanıyorum ve çok memnunum. Ruju gerçekten kalıcı, sabah okula giderken sürüyordum akşama kadar kadar o ruj dudağımda kalırdı (dudaklarını yalama huyu olmayanlar için tabi!) Hakkını vermek lazım...

16. 12 Ekim 2008
  17. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106

bence maz factor un kalıcı rujunu dene normalde ruju hiç kullanamayan biriyimdir ama bu ruj bütün gün kaldı dudağımda harika bişey :)

18. 12 Ekim 2008
  19. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    macfactırun kalıcı ruju da mı varmış bilmiyordum ben..hemen denemem lazım kesinlikle..ilk fırsatta denicem ve umarım istediğim pembe tonlarında ruju vardır kalıcı olarak..sağol canım bunu öğrendiğim iyi oldu..Şeniz