avon kampanya 13 te hangi parfüm

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve bensiz_sewme tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : bensiz_sewme
  1. bensiz_sewme

bensiz_sewme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canlar 13. kampanyada 30 liraya 3 lü parfümler var bunlar sayfa 17deki make me wonder edt, fire me up edt, make me smile edt.. diğer üçlü sayfa 21 deki simple parfümleri.. bunları denediniz mi hangi 3 lü daha güzel sizce

yoksa sayfa 73 deki ikili wish of love mi daha güzel

birde sayfa 75 deki blue rush bayan edt yimi almalıyım yani sizce hangisi?

deneyenler varsa cevap bekliyorum bunlardan hiçbiri derseniz önerilerinizi de beklerim ..

ayrıca indirim broşüründe sayfa 9 daki mattie çantayı alan var mı nasıl güzel mi ? çok mu küçük sizce?

cevaplarsanız sevinirim kızlar hihoyyyt

2. 17 Kasım 2009
  3. Pesimist5

Pesimist5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım ben fikrimi söleyeyim eğer tatlımsı kokular seviyorsan sayfa 17dekileri al derim ama aynı zamanda wish of love uda öneririm oda çok güzel kokuyor yinede zevk meselesi testerlarına bir bak.
    mattie çantadan bende var çok şirin küçük bir çanta şöyle söyleyebilirim içine paranı telefonunu rujunu koyabileceğin bir çanta.günlük kullanım için gayet uygun

4. 17 Kasım 2009
  5. casulet

casulet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cnm orda 3 parfüm 40 tl... summerwhite, tasha, woman of earth!!! onlardan da istediğini seçebiliyosun, ister birinden 3 tane al :) kokuları hoş...

6. 19 Kasım 2009
  7. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    bence women of earth üç tane alınabilir yada make me wonder( tatlı bir koku)

8. 23 Kasım 2009
  9. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oradaki en güzel make me up yada blue rush diyebilirm..

blue rush yeni yılda kalkıyormus ogrendigime gore. tavsiye edilen bir kokuydu bana ama kullanmadım hiç.

yılbaşı katalogunu verdiler bana.. orada baya cazip ucuz güzel seyler var..

far away,celebre,rare gold ,tommorrow yılın indiriminde bnce :) sen bilirsn gene de :)

cantada ne kadar buyuk alırsan o kdr doldurma ihtiyacın artacagı için aslında orta boyutta bi canta :) eger bnm gibi ogrenci degilsen valiz gibi buyuk alma derim :) cok cici bi canta