Avon mu, oriflame m... Hangisi?

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve Vendetta tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Vendetta
  1. Vendetta

Vendetta ............... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar karar weremiyorum avonun göğüs şekillendiricisi mi daha iyi yoksa oriflame ın mı kullananlar varsa 2 ürün hakkında bilgi verebilirler mi,çok acil lütfen..

2. 11 Eylül 2009
  3. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya sağlık bakanlığından izni olmayan ürünleri kullanmayın bence... :eek:lmaz:

4. 11 Eylül 2009
  5. Vendetta

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ya uyarı için teşekkür ederim ama ben kozmetik ürünlerimi alırken bu duruma hiç dikkat etmiyorum ama şu ana kadar da hiç bi sorunla karşılaşmadım, benim açtığım konu 2si hakkında bilgi almak sadece.. ve yine de teşekkür ederim..

6. 11 Eylül 2009
  7. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sorunla karşılaşmamış olabilirsin canım ama avonun fln sağlık bakanlığından izni yok..elden ele satılıyolar yada netten fln ama kozmetik marketlerde yok!yada küçük dükkanlarda kadınlar katologtan beğendirip sipariş ediyo..eğer bi sorun yoksa neden bu avon sağlık bakanlığından loreal nıvea gibi satış izni alamıyo merak etmişimdir hep CADIARZU

8. 11 Eylül 2009
  9. Vendetta

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ya haklısın canım ama benim merak ettiğim etkileri.. bence sen de merakını gidermek için yeni bir konu açabilirsin böylece bu konu başka yerlere gitmemiş olur?!..:)

10. 30 Kasım 2009
  11. dasher

dasher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben avon'unkini aldım, aldıktan 1 hafta sonra göğsümden fibrokist aldırdım, dolayısıyla kullanamadım. şimdi öğrendiğim bir kaç teknikle beraber (yere uzanıp 1-2 kiloluk ağırlıklarla kolları yukarı kaldırıp indirmek, ya da soğuk-ılık suyu değişimi uygulamak, ve de fındık yağı) kullanmaya başlicam bi kaç güne. 1-2 haftaya gelişimden haber veririm.

sen kullandın mı herhangi birini? değişiklik var mı?

-------------
    (ayrıca avon'un bakanlık izni tabii ki var. elden satış yapılıyor diye haber uydurmaya gerek yok, internet sitesinden gerekli bilgi alınabilir)

12. 1 Aralık 2009
  13. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    ben avonunkini düzenli olarak kullanıyorum yağlarla birlikte. çok memnunum. ama tek kutu değil, düzenli kullamak gerekiyor

14. 12 Aralık 2009
  15. Vendetta

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    haklısınız bende avonunkini kullanmaya başladım ve farkedilir bi değişim oldu göğüslerimde elvaven'in de dediği gibi sürekli kullanmak gerekiyo gitti gidiyordan sipariş vercem 2 kutu çok daha ucuza gelio çünkü..

16. 13 Aralık 2009
  17. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    duşta kabak lifi kulanmak , doğal yağlarla masaj yaparak kremin etkisine destek sağlıyorum..tek ürün istediğmiz sonuca asla ulaştıramaz..kombine yapmk lazım kızlar =)

18. 14 Aralık 2009
  19. ecrinsunbul

ecrinsunbul sümbül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben oriflame in göğüs toparlayıcısını kullanıyorum çok da memnunum vücuda göre vereceği etki farklı ama ben 15 günde etkisini gördüm