Avon planet spa maskesyi iddetle tavsiye ediyorum..

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve gamsee tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gamsee
  1. gamsee

gamsee xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar önceden yaptığım utunun izlerinin hala kalıyor olmasından ve saçlarım çok uzun olduğundan, rengini açtırdığımda kırılmaya meyilli ve yun gibi saçlara sahip oldum, neredeyse kalıp halinde duruyodu ve hep birlikte hareket ediyolardı :) ama bu maskeyi bugun 3. kullanışımdı ve şok oldum, saçlarım akıcı hale geldi, gun içinde elimi saçlarıma attığımda yumuşacık ve parmaklarım takılmıyor.. ilk kullanımda farketmişti, kısacası harika. herkese aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum ama denemenizde fayda var..

2. 1 Eylül 2008
  3. princess.17

princess.17 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    deniz mineralleri özlü mü neydi planet spa bende vardı cidden saclarım cok qüzel olmustu . . bnde tavsıye ederım

4. 12 Ocak 2009
  5. cimcime_girl58

cimcime_girl58 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugün aldım kızlarr umarım banada iyi gelir saçlarım hep çok kırık hem canllı değil hemde dolaşık buklelerim oluşmadan kabarıyo :KK43: daha denemedim yarın deniycem yorum yaparım

6. 16 Ocak 2009
  7. nur_tfk

nur_tfk İktisatçı birikim cadısı! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlaar moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu tarz ürünler sadece saçın kullandığınız zamanda bakımlı görünmesini sağlıyorlar ama onun dışında saçın yapısına herhangi bir etkisi yok :KK43: yani saçınızın kırıklarının gitmesine yada çabuk uzamasına bir katkısı yok :nazar:

8. 16 Ocak 2009
  9. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

arkadaşım doğru söyledin sana katılıyorum. :enbuyukkk:

10. 7 Mayıs 2009
  11. marshmelow

marshmelow Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde şaçlarım aynen gamsee nin anlattığı gibi oldu orielden,2 aydır hc haırcare kullanıyorum reklamlarını mutlaka nette görmüşsünüzdür 3 aydır şaçıma ağlıyorum diyebilirim çünkü çok güzel, uzun ve kıvırcık saçlarım vardı,hc fena değil daha 1 kutu bitirdim reklamında 2 kutu bitirin diyor.
    2.kutuyu aldım sabredip onu bitireceğim o zaman yazarım.
    Dün bi arkadaşım Avon olanet spa saç maskesini önerdi zeytinyağlı yeşil renkteymiş mutlaka kullan ben çok memenun kaldım dedi onuda alıcam sonucu yazarım ınşallah hazirana kadar saçlarım eskisine döner yoksa kestirecem ve bunalıma gircem :KK43:(

12. 7 Mayıs 2009
  13. marshmelow

marshmelow Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon Avon Planet Spa yanlış yazmışım

14. 29 Haziran 2009
  15. ESRANIL

ESRANIL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    avon planet spa sac maskesi ; ben de tavsiye ederim saclarımı boyattıktan sonra birbirne dolaşıyodu önledi üstelik ıLK KULLANIMDA farkettim ben saçlarımın parlak ve yumusacık oldugunu üstelik kokusu da cok güzel ben uzun zamandır kullanıyorum bu ürünü cok da memnunum.ipeksi saclar isteyen herkese tavsiye ediyorum ben :KK66: ama uzama konusunda açıkcası bi yararı yok sadece bakım için çok faydalı bir ürün.

16. 1 Temmuz 2009
  17. nemesis00

nemesis00 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avonun hiç bi yararı yok.sadece yumusak yapıyo.baska bi işe yaramıyor.

18. 5 Temmuz 2009
  19. 2yengec

2yengec Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok memnunum.parmaklarım artık saçlarımın arasında takılı kalmıyo.yumşacık oluyo.haftada bir kez kullanıyorum.diğer yıkamalarımda durunun mavi ambalajlı saç kremini kullanıyorum ve ayrıca avonun durulanmayan saç kremini kullanıyorum.saçımı 7 aydır kestirmiyorum.öyle aman aman fazla bi kırığım yok.saç düzleştiricimide çok sık kullanıyorum.