avon qöqüs toparlayici kullananLar..

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve yelizidil tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : yelizidil
  1. yelizidil

yelizidil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kizLar

bn buqun avon kataloquna bakiodm.. bi krem dikkatimi cekTi.. qögsü toparliomus ve mükemmel sekle sokuomus(öyLe yaziyor:)) )
    tam ismi "solutions body liquid bra"----> gögüs bolqesi icin toparlayici jel
    $Get 2 for the price of one Liquid Bra.jpg

bu da resmi.. 26 subat-26 mart tarihleri arasindaki katalogta qördüm.. kullanan warsa yazabiLirmi acaba? iyimi köTümü bilsem de ona qöre aLsam =)bilmiyorumkismile

2. 25 Şubat 2010
  3. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    113
    ben de sipariş verdim. tanesi 14.40

4. 3 Mart 2010
  5. yelizidil

yelizidil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnmki qeLdi sürdüm az once:)) ise yaricak qbi duruo ama biLemem tabii :))

6. 10 Mart 2010
  7. rapunzels

rapunzels Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Yaklaşık 4 yldır avonun gögüs şekillendiricisini kullanıyorum eskiden tüp değil kutu şeklindeydi son 3 aydırda bunlardan kullanıyorum bariz bir etkisini görmedim,nedenmi kullanıyorum piyasada en uygun fiyatı olan krem olduğu için yerimseniben öyle yada böyle en azından nemlendiriyor dahası gögüslerim için birseyler yapıyor olmak hoşuma gidiyor tamamen psikolojik bir etki benimkisi ....

8. 10 Mart 2010
  9. beyza_zorlu

beyza_zorlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gögüs toparlamak için krem değilde egzersiz önerebilirim.iki kolu kafkas dansı yapan erkekler gibi kavrıyorsunuz.gögüs hizanıza kaldırıyorsunuz.ve ellerinizle kolunuzu kavrayarak,dirseklere doğru elleri itiyorsunuz.gögsünüzün hareket ettiğini ve yukarı yönde çıktığını göreceksiniz.bunu bana güzellik uzmanı bi arkadaşım önermişti.bunu fırsat buldukça yapabilirsiniz.
    kulaç atarak yüzmekte harika toparlıyor:)

10. 24 Mart 2011
  11. mursh

mursh 9 şubat 82 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bende aldım 1 2 haftaq kullandım ama sabahları surun dıyor bende erken saatte ıse gıttıgım ıcın uyanır uyanmaz surup ıc camasırımı gıyıyorum ve sütyenim batıyor dogal olarak.Ondan bıraktım kullanmayı ama gene baslıcam bu sefer aksamları yatmadan surucem bakalım faydası olacakmı :95:

12. 8 Haziran 2011
  13. ycam

ycam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında bu tür ürünler sabahları duş aldıktan sonra uygulandığında daha etkili sonuç veriyor, ben avonun gögüs görünümünü düzgünleştirici kremini sabah uyandığımda temiz gögsüme kısa bir masaj ile uyguluyorum, gün içerisinde daha sıkı tutuyor çünkü krem yapışkan bi dokuya sahip, yıkandığınızda yine eski haline dönüyor. Tavsiyem vaktiniz varsa sabahları sıcak-soğuk duş yaptıktan sonra toparlayıcı kremi gögüs altına -yukarı doğru kısa masaj ile yedirmenizdir.

Bir de kilo verdiğimden dolayı gögüslerimde sarkma oldu bunun için memnun kaldığınız ürünler var mı?

Spora da başladım çünkü artık utanıyorum :26:

14. 5 Temmuz 2011
  15. azbuz

azbuz Amalar var ! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar kullanmayın kimyasal maddeleri bunun yerine spor yapın gayet basit.Dışarı çıkıp yapmak istemiyorsanız evde alın iki tane içi su dolu pet şişe 1,5 ya da 2 lt lik elinize alıp indirip kaldırın ya da kendinize doğru çekip yukarı kaldırın tekrar edin ne kadar yapabilirseniz.Azar azar sayıyı artırın.Nası sıkılaşacak etleriniz :KK52:inanamayacaksınız.:KK54:

16. 6 Temmuz 2011
  17. besteee

besteee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben bu kremden bi süredir kullanıorum ve cidden faydasını gördüm.. göğüslerim eskisine göre daha daha sıkı ve bakımı duruyor... ben beğendim açıkçası

18. 8 Ağustos 2011
  19. diaspora_elegance

diaspora_elegance Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ben de kullandım canım,zerre miktarı etkisi yok. var olan tek etki masaj yaptığınızda oluşan doğal etki. yani o kremle değil herhangi bir krem yada yağla saat yönünde ve aşağı yukarı masaj yapığında da birebir aynı sonucu alıyorsun ,tecrube konusuyor