avon rimellerii kullananlar yardımcı olabilir mi

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve diclee tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : diclee
  1. diclee

diclee Guest

kızlar avondan rimel alıcam ama karar veremedim hangisini alacagıma bu ay indirimde olan bi rimeli var kıvrım veren maskara die geçiyo aranızda kullanan varmı varsa memnun kalıp kalmadıgını yazabilirmi güzelse kampanya bitmeden sipariş vericem önerileriniz için şimdiden teşekkürler

2. 20 Ocak 2009
  3. rocco_x

rocco_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    avondan iki yıl öncede rimel almıştım gene aynı hataya düşüp geçen aylarda aldım neden aldım çünkü dışı çok hoşuma gitmişti çiçekli bir şekilde sadece o katolağa özeldi ama gene memnun değilim pek

4. 20 Ocak 2009
  5. nesmit

nesmit Nesrinsavas ben:) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben avonun rimellerini pek beğenmiyorum
    ama ben innovanın rimelini ve daha bir çok ürününü kullanıyorum çok memnunum ve gerçekten verdiğim paraya değiyor ve istediğim şekli alabiliyorum...

6. 20 Ocak 2009
  7. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben kremden parfüme avon ürünleri kullanıyorum gayette memnunum. saç kremleri serumları çok fazla tüketenlerdenim. rimele gelince benim kullandığım avon perfect wear ama senin bahsettiğninde güzel olduğunu biliyorum. daha önce maxfactor kullanıcısıydım çok pahalı olduğu içn avona döndüm. özellikle kampanyasından alınca süper oluyor.

8. 20 Ocak 2009
  9. cloud

cloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Avon'un renkli rimellerini kullandım çok kuru kuru oluyor kirpiklerim sürünce. Süper full kahvereng, kullandım o da kurutuyor. Acaba renkleri değişik diye mi oluyor? Super shock siyah kullanmıştım önceden ondan memnundum ben. Yine aldım bakalım.

10. 20 Ocak 2009
  11. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    avonun rimellerini hic begenmiyorum,cok kuru oluyor..3 defa aldim ücündede kuru cikmisti...
    bence chanel inimitable,yvessaintlaurent volume effet faus yada daha uygun olsun diyorsan maybelline güzel..

12. 20 Ocak 2009
  13. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim avonun super bir maskarasi var. katalogda fircasi mavi olan igne igne ucu hani yeni moda:) super bir maskara. tel tel ayirior ve kivirior. oyle dolgun gosterior ki anlatamam. indirime girince bi tane daha alicam muhakkak. adi "supershock" .en sevdigim yani zift gibi kirpiklerde kalmior kolayca temizlenior ama aglarsan fln da akmior. oyle yani. ben ciktigindan beri bu ucu igne igne olan rimellerden kullaniorum bir suru marka denedimve avon gibisini gormedim. herkese de tavisye ederim indirime girince 11 ytl fln oluor.

Son düzenleme: 20 Ocak 2009
  14. 20 Ocak 2009
  15. nina55

nina55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende super shock maskarayı aldım geçen ay indirimdeydi.Çok güzel ,arkadaşın dediği gibi.

16. 20 Ocak 2009
  17. diclee

diclee Guest

kızlar önerileriniz için teşekkür ederim sanırım avondan memnun olan pek yok zaten benim kirpiklerim uzun ve dolgun sadece kıvrım verebilen özellige sahip bi rimel olsa yeter internetten baktım max factor ve lorealin rimelleri bana oldukça pahalı geldi sonuçta ögrenciyim fiyatı daha uygun rimelleri yazarsanız sevinirim

18. 21 Ocak 2009
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım sizler şu ürünleri depolayan satış temsilcielrinden aldınız. uzun süre kullanıyorum ben bitimine kadar kuruma olmuyor. saın aldığınız kişi fazla getirtip siz istediğinizde onalrdan veriyor olabilir. ben maxfactor fondotenden başkasını kullanamıyordum ama avon fondetenide çok hoşuma gitti. biraz önce rimelimi sürdüm hiçde tabaka halinde değil