avon saç açıcı krem

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar avonun saç açı kremini yani gölge yapan solüsyonunu kullanan var mı aranızda. sarı ve açık kumral içn etkili yazıyo ama ben yinede şansımı denemek istiyorm.saçlarım koyu kumral yani çok koyu bşy değil aslında kullanan var mı arkadşalar?

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Haziran 2008
  2. 29 Haziran 2008
  3. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım saçın çok koyu değil açık da değilse bu solüsyon sende karamel tonlarında gölgeler oluşturur bence çünkü saçı çok koyu olan bir arkadaşımız fındık kabuğu rengi gölgeler elde ettiğini yazmıştı bana sende daha da açık olur tabi koyu sarı olur mu bilemem ama karamel olur bence saçında boya yoksa kullanmanı öneririm iyi şanslar

4. 29 Haziran 2008
  5. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadaşım kullanıyor bunu koyu kumraldı saçları açık kumrala kadar açtı tüm saçına uyguluyordu yıpratmıyorda yanlız turuncumsu oluyor söyliyim doğal saç rengiydi şimdi turuncumsu koyu sarı olmalı

6. 29 Haziran 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu ürün bıldığımız perokstili suymuş yanı saçı hem turunculaştırır hemde verdığınız paraya yazık olur bence almayın hiç. oyle iyi bırşey olsaydı avon yerıne loreal çıkarırıdı bu urunu:):):) şaka tabı. ama dediğim gibi bunu kullanmak yerıne al kullu sarı boyayı ıçıne su koy fıskıyeyle 2 3 gunde bır saçına sık azar azar .hem saçın turuncu olmaz hemde paranın çoğu cebınde kalır

8. 29 Haziran 2008
  9. kardelen18

kardelen18 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    153
    bende merak ediyorum nasıl olduğunu kullanan varsa söylesin....

10. 29 Haziran 2008
  11. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm fıskiye nasıl bir şey :))) bir de 2 3 günde bir sık derken nasıl oluyor tam anlayamadım sanırım biraz açıklarmsın çünkü çok güzel bir fikir bence

12. 29 Haziran 2008
  13. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    ben de tam anlayamadım açıklar mısın arkadaşım

14. 29 Haziran 2008
  15. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya normal çiceklere su sıkılan şeyler gibi onlarla sık demek istiyor sanırım XD

16. 29 Haziran 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet summer arkadaşımızında dediği gibi çiçekleri sularken kullanıyoruz yaa kuaforlerde de kullanıyor fıs fıs desem hatırlarsınız sanıyorum. jel boyalardan kullu sarı alıp boyanın 4 te 1 ını fıs fısın içine koyun peroksitinide aynı şekilde 4 te bır oranında koyun uzerıne de bır cay bardağı ılık su koyun. çalkalayıp saçınıza püskürtün. ıster kurutma makınesıyle kurutun ıster guneşte kurutun 1 saat kadar.sonra da bol kremle durulayın.
    3 gunde bır yapın çünkü saçın dınlenmesi gerek. hatta 4 5 gunde bır yapın derim.üst üste yaparsanız saçınız hem yıpranır hemde çok açılır.

18. 30 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

kzılar benim kardeşim kullanıo saçları açık kumral ve bu solüsyonu kullandıgından beri saçları baya bi sarardı..işe yarıo yani:KK66: ama dedigim gibi saçı açık kumraldı...