Avon Saç Bakım Ürünleri nasıl sizce ?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve BULUTT tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

1 Mart 2008
    Konu Sahibi : BULUTT
  1. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar avonun saç bakım ürünlerini deneyen varsa cevap yazabilirmi.bu ay acayip indirimde .mesela durulanmayan bakım kremi ve bitki özlü şampuanını almayı düşünüyorum???fisfisfis

2. 1 Mart 2008
  3. ...DiLeK...

...DiLeK... Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben çok beğenerek kullanıyorum, bana da annem alır hep. Özellikle boyalı saçlar için serisi bana çok iyi geliyor. Bir de boyalı saçlar için saç bakım maskesi var, saçlarımı pırıl pırıl yapıyor..:))

4. 1 Mart 2008
  5. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bi yakınım avon ürünleri satıyor bir çok ürününü kullandım fakat hiç memnun kalmadım pek tavsiye etmiyorum.

6. 3 Mart 2008
  7. florya

florya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    durulanmayan saç kreminden herkes çok memnun, ben de denedim. fakat saçlarım mat ve sönük bir görünüm aldı. aynı seriden şuan adı aklımda değil. yeşil kapaklı saç kırıklarını onarıcı bakım yağı var. işte o yağdan çok memnun kaldım. banyodan sonra saç nemliyken yağı uçlara sürüp tarıyorsun. kolayca taranıyor ve kırıklara iyi geliyor. bu ay indirimde, denemenizi tavsiye ederim.durulanmayan saç kremini bir daha amayı düşünmüyorum. aldığım kremi de yazın denizden sonra kullanarak değerlendirmeyi düşünüyorum.

8. 3 Mart 2008
  9. island

island Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    advenced serisini almıştım set halinde birkaç kez kullandıktan sonra olduğu gibi çöpe attım hiç memnun kalmadım zaten birkeç parfümü dışında avonun hiçbir ürününü beğenmiyorum çok daha iyi ürünler var canım ben avonbu özellikle saç ürünlerini hiç tavsiye etmema.s.

10. 4 Mart 2008
  11. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    durulanmayan bakım kremi(yeşil kapaklı) ve boyalı saçlar için saç bakım kremi (pembe olan) gayet güzel. saç kremleri iş görür . ama şampuanlarını atın çöpe....

12. 7 Mart 2008
  13. leo2621

leo2621 Bende 'ANNE' yim artık!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum hala özellikle kepek serisi süper
    süper süper

14. 7 Mart 2008
  15. zuzucybel

zuzucybel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    berbat kullanma ben kullandım şampuanını kafamda kocaman kocaman kepekler oluştu:KK43: kremine bir şey diyemem ama sana şunu söyleyeyim aldığım hiç bir ürününden tam anlamıyla memnun kalmadım verdiğim o kadar paraya daha iyi ürünler bulabilirdim buldumda:)

16. 7 Mart 2008
  17. avukat

avukat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben boyalı saçlar için olan serisini kullanıyorum şampuanından çok memnunum sürekli fön çektirdiğim için saçım çabuk yağlanıyor fakat bu şampuan bunu engelledi o yüzden tercih ediyorum. Birde saç spreyi çok iyi gerçekten saçınızın modeli olduğu gibi kalıyor dağılmıyor. Eşimde şampuanların yeşil kapaklı olan serisinden kullanıyor, saçları çok güzel parlıyor.

18. 16 Mart 2008
  19. dergem

dergem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ve kızımın saçları uzun olduğu için durulanmayan spreyi aldım.saçların kolay taranması için olanı.çokda güzel bir kokusu var ve saçalrı koparmadan açıyor tavsiye ederim.koyu pempe bir plastik şişede.