Avon solution completely clean kullanan var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 6 Aralık 2007 başlatılmıştır.

6 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

solution completely clean peelingi ve temizleme jelini kulanan arkadaşalr var mı_
    benim yüzüm karma ne yaglı ne çok kuru bu peeling ve temizleme jeli kullanmalımıyım bilmiyorum
    bide avon pure pore-fectin iyi gelirmi acaba kulanan arkadaşalr yardımcı olursanzı sevinirim şimdiden teşşekürlera.s.a.s.a.s.a.s.

2. 6 Aralık 2007
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ben avon satıcıyım işimin yanında bunuda yapıyom sırf kendi aldıkarımı ucuza getirebilmek için:))

bende bu ay alacam daha önce avon solution kullanmadım clearskin kullandım baya memnundum ama o alkollu yüzüne sürünce bi ferahlık hissediyon hafifte yakıyo bu ise alkolsuz bende ilk defa kullancam.. alkolsuz diye yüzü tahriş etmez ama temizlik yöynünde iyi oldugunu düşünüyorum..

4. 6 Aralık 2007
  5. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ama benim tavsiyem yüzün karma ise günde 2 defa yüzünü yıka soguk su ile akşam yatmadan önce tonikle.. pure arkadaşım kullandı çok memnun kalmadı sana yararmı bilmem

6. 6 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

sagol canım pure sanırım daha yaglı ciltler için digeride alkollumü tam anlamdım ama alkollu olamsı çokta bişe ifade etmez daha ii temizler sanırım sagol

8. 6 Aralık 2007
  9. fk3009

fk3009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende avon satıcısıyım.benim cildim yağlı.pure pore fection nemlendirici kullanıyorum.memnunum.completely clean kuru ciltler için ve 25 yaş üstü diye hatırlıyorum.ama al kullan memnun kalmazsan iade edebiliyosun 1 ay içinde :KK66:

10. 25 Haziran 2009
  11. BuLL

BuLL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pure pore fection çok yağlı ciltler için sanırım en idealı avon clearskin mükemmel ben onu kullanıyorum çok memnunum