Avon Ürünleri İle Selülitten Kurtuldum

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve sema..1907 tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : sema..1907
  1. sema..1907

sema..1907 Guest

a.s.Konu açmak istemiyordum ama nedense size de anlatmak istedim. Pek inanmıyodum bende bu avonun kremlerine falan ama 10 gündür kullanıyorum, çok acayip farkettii sırnaşık şey 3 tane ürün kullandım.
    1.Selülitli Bölgeler İçin İnceltici Bakım Kremi
    2.Çatlak ve Selülit Görünümünü Düzgünleştirici Krem
    3.Vücut Sıkılaştırıcı Sprey Losyonn
    Bunları avonun masaj aletiyle günde 2 kez uyguLadım. Bir de dergiLerden bir kaç sayfa spor hareketleri bulmuştum onları yaptım. Sonuçta 0 selülit.. :dance::lepi: Kremleri yazdım. Hareketleri de en kısa zamanda siteye yükleyeceğim. Zaten dergideki başlık 10 GÜNDE TAŞ GİBİ"ydi. Gerçekten de öyle oldu. sosito Merak ettiğiniz soruları da cevaplayabilirim. ( Avon'un kremleri pahalı bulanlar olabilir. Bende öyleydim ama kampanyalar da aldım çok ucuza geldi. ) Neyse kızlar cevaplarınızı bekliyorum:1rolleyes:

Mesajınızın bu şekilde yazılmış olması daha doğru değil mi sizce?

a.s.konu açmaK isTemiyodum ama nedense size de anLaTmak isTedmm. pek inanmıyoduM bnde bu avonun kRemLeRine FLn ama 10 qündür kuLLanıoRm.. çok acayP faRkeTTiisırnaşık şey 3 tané üRün kuLLAndımm..
    1.Selülitli Bölgeler İçin İnceltici Bakım Kremi
    2.Çatlak ve Selülit Görünümünü Düzgünleştirici Krem
    3.Vücut Sıkılaştırıcı Sprey Losyonn
    Bunlarıı avonun masaj aLeTiyLe qündé 2 kez uyquLadım.biRde derqiLerdén bikaÇ syFa spoR hRkeTLeri buLmşTm onLarı Yptmm.. sonuçTa 0 seLüLit..:dance::lepi: KremLeri yazDm .. haRekeTleRi de en kısa zamnDa siTeye yükLiycem. zTn derqideki başLk 10 GÜNDE TAŞ GİBİ ydi.. qrçekTen de öyLe oLdu.. sosito meRak eTTiqiniz soRuLarı da cvPLayabiLirm.. ( avonun krmlerii phaLı buLanLar oLabiLr. bnDe öyLeydm ama kampnyaLaRda aLdm çk ucuza qeLDiii ) nyse kzLar cvpLarınızı bekLioRm:1rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ocak 2010
  2. 1 Ağustos 2008
  3. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Cok güzel ya,sevindim.
    Ben 5 kilo aldigim icin benim de selilütlerim cikti yaaa.Cok sinir.
    O 5 kiloyu versem gidermi yoksa kalirmi bilemiycem.
    Ama eskiden yoktuuuuu.:çok üzgünüm:

4. 1 Ağustos 2008
  5. betuss17

betuss17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

2. ve 3. bende kullanmaya başladım çatlaklar için faydası olur mu acaba:çok üzgünüm:
    inş. bende senin gibi faydasını görürüm:Saruboceq:

6. 1 Ağustos 2008
  7. Matmazel Green

Matmazel Green yine berbat görünüyorum :( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    peki canım incelme oldu mu? :CüvCüv:

8. 2 Ağustos 2008
  9. sema..1907

sema..1907 Guest

inŞ.. vLLa bnce çk ii bi kRem Tbi spoRLa.. yerimseniben

10. 2 Ağustos 2008
  11. sema..1907

sema..1907 Guest

eveT oLdu. ama daHa deVam eTmm qeRek dha fazLa inceLme içn .. şuan 1.5 cm fLn..ama selülit görünümü kyboLdu.. bde serT bişyLe masaJ yapmaK çok dha eTkiLi.. inş senDe kuRTuLRsn en kısa zmndaa.. :Saruboceq::dance:

12. 2 Ağustos 2008
  13. sema..1907

sema..1907 Guest

bence 5 kiloyu veRsen qidebiLir cnm ama .yine de selülitLere özeL masaj fLn yapmak gerekLiymş..yürüyş fLn çnkü zayıFLaRda biLe selülit olablioR..

14. 2 Ağustos 2008
  15. betuss17

betuss17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    spor yapıyorum zaten. birde masaj aletiylee masaj yapıyorum demişsin yaa ne kadaar süre masaj yapıyorsun

16. 2 Ağustos 2008
  17. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    cnm çok sevindim
    ben de hareketleri merakla bekliyorum bu tarz hareketler arıyordum yapmak için görünce çok sevindima.s.

18. 3 Ağustos 2008
  19. penia

penia Guest

oriflame in anti selüit kremlerini ve swedish spa ürünlerini de tavsiye ediyorum arkadaşlar. Doğal ve organik özlü oldukları için etkileri çabuk ve kesin sonuç aınıyor.