Avonun Planet Spa Ürünlerini Deneyenler ???

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve *thalia* tarafından 13 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : *thalia*
  1. *thalia*

*thalia* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar vücut için avonun planet spa ürünlerini denedinizmi.mesela yüz için çanur maskesini.nasıl ürünler

2. 13 Ağustos 2007
  3. EU1

EU1 Guest

ben denemiştim hatta bi çok ürününü denemiştim ama çamur maskesi vucut için diye hatırlıyorum kokuları harikaydı tavsiye ederim ama çok da bişi bekleme

4. 27 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

gergin ve prüzsüz cilt diyorlar ama ben inanmiyorum arkadaslarim arasinda var bunu kullanan :bbo:

6. 13 Temmuz 2008
  7. sinnsi

sinnsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya benim arkadaşımın annesi avon temsilicisi.bunun mor olanını galiba kullanmış ark ım.çok kötü kokuyo dedi.

8. 13 Temmuz 2008
  9. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    ben çamur maskesini kullandım çok güzeldii cildi yumuşak yapıyor ve nemlendiriyor....

10. 30 Temmuz 2008
  11. SaliPazari

SaliPazari Guest

ben çamur maskesini kullandım kabı gri olandan çok memnun kaldım yani aslında cildimde bi düzelme olmadı ama kötü bişey de olmadı sadece kendi maskem bitmişti onu aldım kullandım ve beğendim.buarada planet spanın zeytinyağlı saç maskesi ve üzüm çekirdekli ayak peelingi de süper ben çok beğendim özellikle peelingi...

12. 10 Ocak 2009
  13. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    aynen bende çamur maskesini kullandım bi değişiklik olmadı cildimde biraz yumuşak oldu o kadar

14. 10 Ocak 2009
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben yuz ıcın camur maskesını senelerdır kullanıyorum ve cok memnunum.planet spa urunlerının dıger maskelerınıde kullandım onlarda guzeldı

16. 10 Ocak 2009
  17. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yüz için çamur maskesini kullandım , sürekli devam eden bir etkisi yok.Anlık olarak nemlendiriyor ve ferahlatıyor cildi.Çok çok büyük bir etkisi yok yani bence alsanda olur almasanda diyebileceğim bir ürün.
    Ayrıca vücut için plnet spanın kremini almıştım , içinde mavi kürecikler olan bir kremdi.Kokusu hoştu ama onunda anlık bir rahatlatma yumuşatma etkisi var başkada birşeyi yok.
    Avonun ürünleri ne yazık ki kalıcı değiller , uçup gidiyor kokuları , renkleri , etkileri.

18. 22 Ocak 2009
  19. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende aldım 3lü settini yüz için olan camur maskesi vucut için peeling ve yüzspreyi vardı yüz spreyi kokusu güzel ferahlık veriyo vucut peelingide güzel noktacıklı ama maskeyi daha denemedim onuda denedikten sonra yorumlarım kokusuda güzel ayrıca a.s