Avrupa Şafak Hastanesi'nde tedavi olacaklar var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kaswa tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kaswa
  1. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben bu hastanede tedaviye başlamaktayım.Sizlerden bu hastanede ,edavi görenleriniz var mı?

2. 13 Ocak 2009
  3. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Peki bu hastane hakkında bir bilginiz var mı?

4. 16 Ocak 2009
  5. ukba

ukba Guest

kaswa ben ilk tup bebeğimi orada yaptırdım dok iiiiii ama cumartesi ve pazr kesinlikle dok ulaşamıyosun her hangi bir sorunla karşılasırsan tabi ama şunuda soleyım 2tane tanıdığim kişi çok memlun gebelık elde ettiler ama benin kanamam oldu ve dok 2 gün ulasamadım kimyasal gebelık oldu şansın bol olsun rabbim bütün çoçuk isteyenlere versin inş.

6. 16 Ocak 2009
  7. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok teşekkür ederim canım.Benden başka kimsenin o hastaneyi bilmediğini düşünmeye başlamıştım.Fiyatı da makul diğer hastanelere göre.İşte başarı oranını bilmiyordum hiç.Peki tüp bebek tedavim başarılı olmazsa eğer,ikinci denemem de yumurtalarımı dondurabilrler mi?İmkanları var mı hastanenin?İkinci denemede de ücret aynı mı acaba?Bu konularda bilgin varsa ve bana yardımcı olursan çok mutlu olurum.Senin durumun nedir peki şimdi?Bebişe kavuşabildin mi?Tedavini nerede devam ettirdin?

8. 17 Ocak 2009
  9. ukba

ukba Guest

öncelikle benim dok serdar beydi bana dondurulmuşların iiiii olmadıgını ve öyle bi yontem yapmadığinı soledi ben şimdi başka merkezde deneme yaptım ilki olmadı şu anda dondurulmuş larım vardı onu transfer etti günümü belliyorum test gunum 23 inş dualarını beklıyorum aaaaaa bide ikinciye fiyat düşüyo bildiğim kadarıyla sanada bol şans rabbim seninle olsun inş.

10. 19 Ocak 2009
  11. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah bizimde yüzümüzü güldürecek inşallah.Çok sabır işi bu ama napalım bu da imtihan.Benim doktorumda Serdar İşcan.Dondulma olmaması sorun bence.Peki sen şu an nerede tedavidesin.Her akşam bebek isteyenlere dua ediyorum.İnşallah güzel haberini alırız canım.Duam seninle.:CüvCüv:

12. 19 Ocak 2009
  13. ukba

ukba Guest

kaswa canım sen dok sormadınmı dondurma işlemi varmı diye bence tedavıye başlamadan herşeyı sor aklında soru işareti bırakma ben şu an alman hastanesinde tedavi oluyorum zaten serdarbeyde alman hastanesinden çıkma bir dok birde şu an hangi aşamadasın probleminiz neydi yazarsan sevinirim RABBİM bütün bebiş isteyenlerin kucağina hayırlı evlatlar versin inş. sana ve bizlerede (amiiiiiiiiin)

14. 20 Ocak 2009
  15. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hastanedeki sekretere sormuştum dondurma işlemi var demişti.Canım bizim hiç bir sorunumuz yok.Ama bebişte yok.2 kez aşılama oldum.ikinci aşılamaya dek tedavim Türkiye Hastanesindeydi.Ben 3. aşılamayı düşünmüyorum.Bu ay başlamayı düşünmedim.Çok yordu bu aşılama ,psikolojık olarak beni.Biraz da dinlenmek istedim.Tedavime burada devam edemeyebilirim.Aklımda Brüksel Hastanesi var.Sen duydun mu o hastaneyi?Doktoru prof.Yücel Karaman.

16. 20 Ocak 2009
  17. ukba

ukba Guest

yok ben o hastaneyı hiç duymadım ama dr ismi yabancı gelmedi belki televizyonda çıkmıştır ama hiç bir bilgim yok ama sana şunu tavsıye edeyım ön goruşme icin randevu al butun tahlıllerini felan gotur dok eşinle beraber git konuş ama ben muane için değil ön görüşme için geldik deyin o zaman ücretsiz konuşuyosun hangi hastaneye gidersen git bildiğim kadarıyla aynı ücret vermeden konuşuyosun sonra aklına neresi yatarsa oraya git canım inş. hayırlı evlatlara sahıp olursunuz.dualarda buluşmak üzere

18. 20 Ocak 2009
  19. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkürler canım.Şimdiye kadar yapılan bütün tetkiklerimi götüreceğim ön görüşmeye.Bahsettiğim doktor tv de çıkıyor.Hayırlısı neresiyse o olur inşallah.