Avrupa yakası nda buldum kızlaaaarr!!kır düğünü

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve ozlemdlyrt tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ozlemdlyrt
  1. ozlemdlyrt

ozlemdlyrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eğer açık mekanda sahile sıfır manzaralı bi yer istiyorsanız,mevsimlerinizde uyuyor ise ambarlı sahilde 2 güzel mekan buldum arkadaşlar..1.huzur bahçesi isimli 700 kişiye kadar bahçesini açabiliyo yemekli yemeksiz nasl isterseniz bahçesi çok güzel yani ben bayıldım fiyatlarda gayet iyi 500 kişi yemeksiz(pasta,kurabiye,kişye özel içecek) 5.000ytl ,yemekli ise 500 kişi 6.500 ytl...referanslarıda oldukça kuvvetli buranın...2. mekan ise hemen buranın karşısında ATAPARK ;burası tam kır düğünü havasında yani çimenlerin içindesiniz sahilin dibinde 800-900 kişie kadar ağırlayabiliyolar hizmetleri oldukça lüks,yemeksiz düğün bile yetip artıyor kiişiye özel dondurmalı pasta masa ortasına kocaman tabakta karışık kuru pasta ekler konuluyor bittikçe tazeleniyo sınırsız yanii,içeceklerde öyle sınırsız hizmetleriçok iyi ve yemeksz fiyatı 500 kişiye 7.500 ytl , yemekli ise 12.500 ytl.. tabi gidip görseniz iyi edersniz nette fotoları yok pek...ben huzur bahçesinde kararlıyım.ha bu arada şimdiden haziran temmuz ayı bikaç gün dolmuştu geçen hafta gittiğimde bilginize...:)

2. 16 Ocak 2010
  3. right19

right19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Huzur bahçesinin iletişim bilgilerinide yazarsınız çok iyi olur. Google da bulamadım çünkü. Şimdiden teşekkürler.a.s.

4. 16 Ocak 2010
  5. azemheval

azemheval Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk evlenme hayalleri düğün telaşına düştüğümde kır düğünü yapmak, her yeri süslemek çok hoş bir açık hava düğünü hayal ettim.
    ama bir başladık ev dizmeye eşya derdine 2. sınıf düğün salonuna bile razı oldum bu işler çok zor oluyor alllah sabır ve sukunet versin düğün hazırlığındaki herkese

6. 16 Ocak 2010
  7. right19

right19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    azemheval aynen dediğin gibi şu an bende o durumları yaşıyorum. Gerçekten çok zor. Herşey para. mafoldumben

8. 17 Ocak 2010
  9. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    huzur bahçesini merak ettim foto bende bulamadım foto tel fiyat birde havuz başı imkanı var mı?

10. 18 Ocak 2010
  11. ozlemdlyrt

ozlemdlyrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    huzur bahçesinin açık adresi yok ama şöyle tarif edebilirim klay bi yerde;avcılar-ambarlı sahili-plaj yolu üzerinde ambarlıya geldiğinizde kime sorsanız gösterirler..fiyatlarını da yazmştım.havuz yok burda ama görülmeye değer.

12. 18 Ocak 2010
  13. Nurd

Nurd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar gidip görüşen olursa fln bu mekanların fotolarını eklerse süper olur..nette foto bulamadım çünkü .hadi kızlar bulalım bikaç foto:eek:

14. 18 Ocak 2010
  15. elmira2

elmira2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende oğlumun sünnet düğünü için mekan arayanlardanım ve huzur bahçasine kesinlikle bakmayı düşünüyorum.söylediğiniz fiyat gayet uygun.nette keşke resmi olsaydı ama evet arkadaşlar ilgilenipte gidenler lütfen resminide çksinler.bende gidince çekip sizlerle paylaşıcam

16. 20 Ocak 2010
  17. ozlemdlyrt

ozlemdlyrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    veee..sizin için tekrar gidip fotoğraflarını aldım :) ama yinede gdip görmeden olmuyoo bence.

Ekli Dosyalar:

• $huzur1.jpg
      $huzur1.jpg
      Dosya Boyutu:
      51,3 KB
      Görüntüleme:
      1.162
    • $huzur.jpg
      $huzur.jpg
      Dosya Boyutu:
      69,2 KB
      Görüntüleme:
      3.986
    • $huzur2.jpg
      $huzur2.jpg
      Dosya Boyutu:
      83,5 KB
      Görüntüleme:
      4.496
  18. 20 Ocak 2010
  19. EU3

EU3 Guest

ılgilenenler için, birkaç tane resimde benden olsun:eek:,nette araştırdım buldum.. gitmedim ama...
    kuzenmin arkadaşı yapacak orada yazın 250 yada 300 kişilik yanlış hatırlamıyorsam, 2500 tl anlaşmışlar haberiniz olsun pazarlık yapmak gerek ( kuru pastalı fln)