avrupa yakası yaprak'ın turuncu saçı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve chili tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

25 Nisan 2010
    Konu Sahibi : chili
  1. chili

chili Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar merhaba forumda turuncu sac rengı hakkında bı haylı konusulmus fakat genelde dogal turuncular uzerınde yogunlasılmıs, ben bunun tam aksını ıstıyorum, bıldıgımız boya kalemı gıbı, yapragın en acık turuncu halı gıbı, solıd, parlak, floresan bır turuncu sac hangı boyayla elde edılır bılenınız varmı??
    daha once selectıve 8.44 ıle boyuyordum sımdı tıerra 8.44 ıle boyuyorum ıkısıde pek pırıl pırıl bır turuncu olmuyor tarcın bakır yada oksıdanı bıraz yuksek tutunca sarı bakır gıbı bıs sey oluyor, benım sacım bırz kolay acılıyor sanırım bunun dezavantajını yasıyorum, rofle yaptırırkende hıc turuncuda kalmaz hemen platıne doner, varmı bı fıkrı olan yardımcı olursanız cok sevınırım, bır daha belırteyım gayet punk bır turuncu ıstıyorum...

2. 25 Nisan 2010
  3. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gold jean's color boya bu tarz renkleri arayanlar için deneyebilirsin

4. 25 Nisan 2010
  5. chili

chili Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu boyayı denedım fakat malesef turuncu olmuyor, platın rengı sacın uzerıne uygulayınca sarı bır renk oluyor hanı su cart sarı denen renkten :)

6. 24 Nisan 2012
  7. koba

koba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    33
    neva color tarçın bakır tam turuncu oluyor ama saçı yıpratıyor. garnier sultan bakırı da ilk boyamada turuncu ama çabuk akıyor. renna diye bir boya çıkmış şimdi onun turuncusunu deneyeceğim sonucu paylaşırım