Avrupa Yakasnda gerekten iyi bir ocuk Doktoru aryorum.

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve excite tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : excite
  1. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Dört aylık bir kızım var. Avrupa yakasında, gerçekten işinin ehli, baştan savma bir şekilde değil de en ince detayıyla muayene edip beni yönlendirebilecek, yapmam gerekenlerle ilgili detaylı bilgi verebilecek düzgün bir çocuk doktoru arıyorum. Şimdiye kadar birkaç doktor değiştirdim ama hiçbirinden memnun kalmadım. Tavsiye edebileceğiniz doktor var mı? Doktorunuzla ilgili izlenimleriniz neler? Konu biraz acil, yardımlarınız için hepinize teşekkürler.

2. 23 Haziran 2009
  3. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Yardımcı olabilecek kimse yok mu yani? mafoldumben

4. 15 Temmuz 2009
  5. Eftunn

Eftunn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende o kadar çok dr değiştirdimki anlayabiliyorum seni.bakırköy acıbademde sevil hanm son dr um memnum çok inşallah böyle devam ederim kızım 22 aylık son 1 yıldır bu dr a geliyoruz ilk yılımız dr arayışı ile geçti bizimde

6. 15 Temmuz 2009
  7. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim gerçekten sana güvenleönerebilecegim nisa hastanesi yenibosna müberra tigin..okadar içten okadar samimi..saatlerce kalsan bin tane soru sorsan hiçıh demeden cevaplar..bi okadarda bebekle ilgilenir..benim kızım 7 aylık dogdudundan beri o bakıyor..herşeyiyle süper bi dene derim gercekten memnun kalicaksin

8. 9 Ağustos 2009
  9. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    zeytinburnu balıklı rum hastanesi dr. belgin güzel....çocuklarla kendisinmiş gibi ilgilenir ne zaman olursa olsun telefonla bile yardımcı olur en ince ayrıntısına kadar inceler hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz güzel annem bile aman sakın kızım bu doktoru kaçırma dedi...hastane ssk ile çalışır tahlil ücretleri o kadar az ki anlatamam....

10. 15 Ocak 2012
  11. KristaLBebeK

KristaLBebeK .•*´¯`♥ الله ♥ Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    103
    canım belgin hanım bugün vefat etti:KK43:(( biliosundur zzaten kanserdi..benim yan apartmanda oturuyor kendisi 2 de çocuğu var:KK43:((
    allah rahmet eylesin

12. 25 Ocak 2012
  13. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    şimdi öğrendim haber verdiğin için teşekkür ederim ama inan bana çok üzüldüm kahroldum ağlamamak için zor tutuyorum kendimi...o aileden biri gibiydi inanamıyorum...