Avrupa'da yaayan arkadalar!!! Alverde rnlerini kullanan var m?

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve budapest tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : budapest
  1. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Selam kızlar,
    ben geçende dm mağazasında alverde diye bi marka gördüm. Doğal ürünler satıyor, nemlendiriciden makyaj malzemesine, maskeye kadar biçok ürün var. Ben normalde bodyshop kullanıyorum, sivilce problemim de var. bu ürünler bana bodyshop'u hatırlattı, tabi bu bodyshop ürünlerinden çook daha ucuzlar. Allık almak istiyorum, acaba kullanan var mı diye bi araştırma yapmak istedim. olumlu cevap alırsam diğer ürünlerinden de alıcam, ruj, far, mascara...
    cevaplarınızı bekliyorum...kaydirigubbakcemile2

2. 29 Mart 2009
  3. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Bende gördüm gecenlerde dm yeni gelmis galiba
    dogal ürün diyor ama ucuz oldugu icin almadim canim
    vichy aldim fondeten ve concealer süper cok memnun kaldim
    onlarda sivilceli ciltler icin

4. 29 Mart 2009
  5. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Ben kullanmiyorum canim ilk defa duyuyorum

6. 30 Mart 2009
  7. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ya internette biraz araştırdım ama firma almanya kökenli olduğundan ve benim de almancam olmadığından pek bişey bulamadım. pahalı ürünlere para vermek istemiyorum, zaten body shop kullanıodum, memnunum, olmadı ona dönerim gene. Bu dm diye bi mağazanın kendi ürünü sanırsam, dışardan bakınca güzel gözüküyor ama... neyse biraz daha araştırma yapalım. olmadı kobay ben olurum:icecream:

8. 2 Nisan 2009
  9. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kimseden ses çıkmayınca ben de dayanamadım aldım. dokusu çok güzel, hafif de bi kokusu var, pembe gül rengi, çok şirin. daha kullanmadım, bakalım memnun kalırsam biçok şey var aklımda alacağım, rımel, likit, far,pudra vs. vs.....:)

10. 7 Nisan 2009
  11. serap xoxzbodur

serap xoxzbodur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım. Annem banada alverdenin gözkremini getirmiş. Testlerde en iyi derecesini almış. Kullanıyorum. Çok güzel bence. Sürünce etkisini gösteriyor. Daha dinç ve sağlıklı gözçevresi. Hem öyle büyük süpermarketlerde kötü bir şey satılacağına inanmıyorum.

Lilaru bunu beğendi.
  12. 12 Nisan 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben ilk olarak allığını aldım, bayıldım tek kelimeyle. daha önceden de body shop kullanıyodum ama inan eksiği yok fazlası var bunun. başta ucuz diye şüphelenio insan ama gerçekten muhteşemmiş. allıktan memnun kalınca çift taraflı mascara aldım. ben hayatımda bu kadar güzelini kullanmamıştım, ne birikme, ne topaklanma. bi de resmen hani erik ağacı çiçek açtığında nasıl kokar, aynen öyle kokuyolar. en son şampuan ve saç kremini aldım, inanabiliyor musun içinde silikon ve sentetik koruyucular olmayan şampuan ve saç kremi yapmışlar. müthiş, saçlarım inanılmaz hafif, saç derim o kadar rahat ki. ve siikonsuz diğer bitkisel şampuanlar gibi kurutmuyor saçları, saç kremine gelince hiç saça bu kadar hızlı işleyen bi saç kremi kullanmamıştım. bayıldım yaa, asla vazgeçmem artık!
    diğer ürünlerini de alcam inş.

14. 12 Nisan 2009
  15. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende gecenlerde bu markandan ruj ve tek kullanimlik nemlendirici maskesinden aldim,ikisindende memnun kaldim,ama tam olarak natur ürünler olduguna inanmiyorum.

budapest kullandigin maskaranin tam adini yazabilirmisin? bende maskarasini denemek istiyorum.

16. 12 Nisan 2009
  17. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    adı mascara schwung&volumen, çift taraflı bu maskara. öyle iddialı değil pek, yani kıvırma, uzatma filan gibi özellikleri yok pek, ama yapışma ve topaklanma da yok diğer maskaralardaki gibi.
    :) tabi ki içinde kimyasal bulunan şeylerin tamamen naturel olduğunu söyleyemeyiz. ama diğer kozmetik ürünlerle kıyaslayınca arada ciddi fark var. bu fark diğer ürünlerde belki uzun vadede anlaşılır ama şampuan ve kremde ilk seferde anlaşılıyor.
    ben de rujunu denemek istiyorum ama bi sürü rujum var şimdi, belki gloss alırım bi bakiim da...

18. 12 Nisan 2009
  19. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkürler cevap icin
    en kisa zamanda alip deneyecegim, fiyatlarida cok uygun..