avşa adası

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve elmali_turtam tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : elmali_turtam
  1. elmali_turtam

elmali_turtam Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aranızda avşa adasına giden var mı ? tavsiye edeceğiniz otel pansiyon varmıdır yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler :)a.s.

2. 24 Haziran 2008
  3. elmali_turtam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nerde kalmıştınız :)

4. 24 Haziran 2008
  5. jelibon_prenses

jelibon_prenses :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben her sene giderdim avsaya kücük sirin bi yer aksamlarida hareketli tanz diye disco vardi hey gidi günler heyy dedemin yazligi vardi aksam kacardik amcamin kiziylaa neyse kücük sirin bi yer tavsiye ederim

6. 24 Haziran 2008
  7. B!TT€R

B!TT€R Guest

ben gecen sene gıttım. koç motelde kaldım.. resımlerını koyıyım ıstersen..
    oncelıkle adadan bahsetmek ıstıyorum. ada da dövmecıler kıyafet satan yerler saca boncuk ören yerler fln war. peruk satan dukkanlar bıle war çok gzl bıyer :KK70:
    ama ben herkes gıbı sana ıyı yonlerını saymıyım. kotu yonlerını ve orda ne ile karşılaşıcağını soylıyım..
    öncelıkle çoğu motel kandırıyo. 24 saaat sıcak su dıyenlerın yarısı yalan. akşam 6dan sonra su soğuk oluyo. tabı bu butun moteller için gecerlı diğil.
    ve en buyuk sıkıntı merkezden uzak bolgelerde motellerın alt katında bakkallar war. bız 5ltrlık suyu 6 ytlye alıyoduk. sıgara bıle 2 katı fıyatına.
    merkezde bım veltaş falan war. oradan alışverış yapman gerekıyo. ve buyuk bı sorun su sıkıntısı. çeşmeden akan suyla sakın çay falan yapmayın. bız yaptık pişman olduk çunku ada olduğu için çeşme suyu TUZLU. denızden sonra bıraz rahatlıyım tuzumu atıyım dıyosun ama işe yaramıyo cunku yıkandığın suda denız suyu :KK70:
    üşenmeden merkezın ılersındekı bım e falan gıdıp su alman gerekıyo.
    benım kaldığım yere gelınce ben koç motelde kaldım.
    çok ıyı karşıladılar iskeleden arabayla aldılar. merkezde yolu şaşırdık ömer abı yanı motelın sahıbı saolsun arabayla getırdı bızı.
    çok tatlı ınsanlar bız 15 gun kaldık ama çok sevdık. motel rahatmı dıye sorarsan çok esıyo o sıcakda okadar cok rahatlıyorum kı :KK70:
    neyse ben resımlerı koyuyorum. hem awşada 5 yıldızlı otel falan bulmak kolay diğil ıstanbulda sıradan baktığın evlere orda konak vılla falan dıyolar :KK70:
    işte resımler.....

8. 24 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bu Konuyu Iyiki Açtiniz Sağolun Ben De Gitmeyi Düşünüyorum.ama Sanirim Herşey Dahil Otel Yokmuş Orda.eşim Istemiyor.gidip Birden Orda Temizlik,yemek Uğraşacaksin Diyor.hakli Da Adam

10. 25 Haziran 2008
  11. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Fiyatlar nasıl arkadaşlar kıyaslama yapmak gerekirse mesela kuşadası ya da marmarisden

12. 25 Haziran 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Birkere 1998 yilinda gittim birkerede 1996 yilinda ikidefada cok begenmistim oralari bizde bir pansiyonda kaldik sirin bir yer cok kücük ama deniz günes ve eglence istiyorsan orda hepsi var.

Lakin gecen sene 1 günlügne gittik ve hic begenmedim diyebilirim cok bozulmus ve asiri derece kalabalik o insanlar karinca gibi yani kafa dinleyecek bir yer istiyorsan tavsiye etmem.

Ayrica hersey dahil birtek beyaz saray oteli diye bir konaklama yeri var tabiki fiyatida biraz tuzlu.

Iyi tatillera.s.

14. 25 Haziran 2008
  15. elmali_turtam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım gönderdiğin fotolar açılmıyor ama internetten baktım güzel görünüyor. bende temel moteli beğendim burayı bilen var mı :teytey:

16. 25 Haziran 2008
  17. elmali_turtam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşşekür ediyorum internetten baktım harika biyere benziyor büyük ihtimalle buraya gidebilirim :):teytey::teytey::teytey:

18. 25 Haziran 2008
  19. B!TT€R

B!TT€R Guest

temel motel koç motelın hemen ılerısınde cnm =) denıze taşan bı balkon yapmışlar ama altı hep kayalık. yanı oraya gıtmeden motellerın gercek yuzunu goremezsın arkadaşım. sitede çok abartıyolar.
    çoğu motelı bılıyorum. bızde temel motelı çok beyendık ama oraya gıttığımızde gorunce ıyıkı gıtmedık dedık.
    temel motelın tek sevdiğim yanı bakkaldakı laz abla :KK70:
    abla dediğim 20 yaşında falan tabıkı.
    ve temel motelın hemen yanında hıç kalabalık olmayan bı kumsal war. sadce orada bulunan villa sahıplerı gırıyo oraya temız ama sakın. bide çay bahcesı gıbı bıyer war gecelerı çok eğlencelı oluyo sessz sakın tavla okey fln oynuyoduk. eğlencelıydı.
    sahsen ben temel motelı beyenmedım. oraya sabahe rkenden gıdıp ıstediğin motelı beyenıp yerleşmen daha ıyıu :KK70:
    zaten çoğu motelde mutlaka boş yer war :)

temel motel ve koç motel sessiz yerlerde. merkeze 5 dk uzaktıkda. merkezde oturmanı tavsıye etmem tabı eğlence arıyosan başka. ama gece uyumak zor olabılır :KK70:
    5 dk uzaklıkda falan bıyerde kalırsan hem sesszlığı rahatlatıyo hemde istediğin zaman merkeze gıdıyosun. ıssız yerler diğil emrkez yolu korkma :d bız 3 kuzen gece gece merkeze gıdıyoduk :KK70: