avukat arkadaşlar lütfen bana yardım edin ailem dağılıyor:(:(

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve hfilizege tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2010
    Konu Sahibi : hfilizege
  1. hfilizege

hfilizege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    babam aklını oynatmış gibi davranıyo sekreteriyle birlikte biz bundan eminiz fakat inkar ediyor.telefonunda mesajlarını yakaladık erkek kardeşimle çok kötü kavga ettiler herşeyi inkar ediyo ve sürekli etrafımızdaki insanlara olmadık yalanlar sölüyo aylık ortalama geliri 20 bin tl ve oldukça fazla mal varlığı var şimdi anneme boşanma davası açtı erkek kardeşim öğrenci onun için nafaka talep edebiliomuyuz?annem ev hanımı hiçbir güvencesi yok babamdan başka nisanda davası var ve biz ne yapıcağımızı bilmiyoruz lütfen biri bize yardım etsin yaşananları birkaç kelimeyle anlatmak neredeyse imkansız:KK43::KK43:

2. 4 Mart 2010
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    aylık 20 bin tl mi.. akannehir
    bildiğim kadarıyla öğrenciyse nafaka bağlanır ama zaten boşandığı eş de nafaka alır, mallar paylaşılır falan.
    bu kadar mal varlığı varken ve aile bütünlüğünü bozan kişi kendisiyken eski eşin mağdur edileceğini sanmıyorum.
    tazminat da alır zaten

hem annenizin avukatı yok mu?
    yani bir boşanma avukatıyla katılmayacak mı duruşmaya, o gereken prosedürü uygular zaten..

4. 4 Mart 2010
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Annen çatır çatır alır malların yarısını. nafakasıda cabası. Hatta bu aldatma olayıyla ilgili delilleride gösterdinizmi herşey daha da kolaylaşır.

Neyine inkar ediyorki, madem gördünüz mesajları filan. Mesajlar kime ait diyince Keresteci Ali abinin demiyordur herhalde.alsanaalsanasmile

6. 4 Mart 2010
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.