avukat arkadaslar yardım ıstıyorum

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve hayat xixxsxxixxgxxix tarafından 9 Nisan 2008 başlatılmıştır.

9 Nisan 2008
    Konu Sahibi : hayat xixxsxxixxgxxix
  1. hayat xixxsxxixxgxxix

hayat xixxsxxixxgxxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bız anlasmalı bosanmaya karar verdık avukat tutulacak fakat anlasmalı olunca tek celsede bıtecegı için ucret ne oluyor bana 1.5 mılyar dedıler cok fazla geldı barolara muracat edemeyız cunku calısıyoruz ama tek celsede sonuclanacak bı dava için cok degılmı bu ucret lutfen benı bılgılendırın

2. 9 Nisan 2008
  3. hayat xixxsxxixxgxxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne yanı kımse yardım etmıcekmı avukat arkadaslar engın bılgınıze ıhtıyac duydum cevaplamıcakmısınız lutfen yaaa sasırtmayın benı:çok üzgünüm:

4. 9 Nisan 2008
  5. gxoxksenin

gxoxksenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İstanbul barosunun tavsiye niteliğindeki en az ücret çizelgesine göre söyliyim size ben 2,750 YTL anlaşmalı boşanmadır.çekişmeli ise 4 den başlıyor. Her avukatın çalışma prensibi ve buna bağlı olarak belirlediği ücret farklı olabilir. bu aşamada bence ne yorum yapsak yanlış olur. Neticede bir hizmet alacaksınız ve hizmetin karşılığı mal alım satımı gibi değildir değişebilir.

6. 9 Nisan 2008
  7. hayat xixxsxxixxgxxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgılı avukat arkadasım ılgılendıgınız için tesekkur eserım tabıkı sonucunda bı hızmet alıcaz ama basıt bısey içinde fazla ucret sacma gelıo ama yınede saol ben yuz yuze bı avukatla gorussem daha ıy olcak suan buna musaıt olamadıgım için zaten burda sordum