avukat lazım acil yardım aklım yeni geldi başıma

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve julyan tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : julyan
  1. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün aklıma bişi geldi uyurken birden uyandım kafam çok karıştı eşimide uyandırdım konuyu anlatım ay ikimizin birden uykusu kaçtı oturduk sabah 4 de kadar anlatayım konuyu eşim kuyumcu bundan 5 yıl evel kuyumcu olan bir arkadaşına altın yardımında bulundu yani durumu düzelene kadar borç verdi zaman içinde bu miktar 2 kg ulaştı bu altın 5 yıldır bu şahısta eşim adamı tanıyor ama sadece esnaf olarak ailesini tanımaz karısı ögretmen ve 2 çocugunuda kolecde okutuyormuş mal varlıgı var ama satmıyor yani malı var parası yok anlıcagınız eşimden aldıgı altınlarla iş yapıp para kazanıyor 5 yıldır hiç bi sorun çıkmadı görüntüde dürüst namıuslu bi insan fakat bu kadar adam hakında eşimin bildigi abi deddigi yaşı başı oturmuş adam şimdi uykumuzu kaçıran olay şu 5 yıldır bizim bu altını verdigimizi bi biz bi kayınlarım bi de adam biliyor ortada ne senet ne sepet hiçbişi yok birden gece ya bu adam ölürseki allah korusun biz bu parayı kimden alırız bu borcu kimden isteriz ne çolugunu ne çocugunu kimseyi tanımıyoruz az buz degil 2 kg altın yani 100 milyar degerinde benimde 5 çocugum var biryerde hayatlarını teminata almamız lazım ha o degilde ölen eşimde olabilir yani altınlar yanarmı ne şekilde bu altınları alabiriz veya para olarak yani adama bişi olsa hak ida edebilirmiyiz veya bu altın için senet yapsak bi işe yararmı şunu düşündüm adamın dükanı 400 milyar degerinde bu altına karşılık dükanı teminat göstertebilirmiyiz bu iş nasıl olur bankaylamı noterlemi lütfen avukat arkadaşlarım bizi bu konuda aydınlatın cvplarınızı bekliyoruz hareket etmek için biran önce olsa iyi olur uykularımız kaçıyor biz 5 yıldır nasılda bunu düşünemedik hayret allaha emanet yaşamışız vallahi