AVUKATT arkadaslar yardim edin

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve BenGulsu tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : BenGulsu
  1. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaslarim su anda bi haber aldim cok morelim bozuldu.benim bii erkek kardesim var 24 yasinda bilgisayar mühendisligi okuyor gecen seneden 3dersi kalmis bu sene onu veriyor,ama gecenler de basina bi olay gelmis.ve moreli cok bozuk ona cil cevap vermem motivasyon yapmam lzim.anlatigina göre bi arkdasi esrar satiyormus baska bi arkadasida o sehre yeni gelmis ve esrar alacak birini sormus oda ben icmiyorum ama bi tanidga götürüm demis.tam götürdügü sirada polisler baskin yapmis.bunu araciliktan 1gün iceri almislar ve tutuksuz yargilanmak üzere servest kalmis.arkadaslar sizce bu olaydan bisey cikarmi kardesime bi zarari olurmu.kizlar cevap hemen verirseniz seinirim kardesimin sinav haftasi ve cok paniklemis onu sakinlestirmem lazim.simdiden cok tesekür ederrrrim hepinize.vereliniortakvereliniortak

2. 5 Mayıs 2010
  3. BenGulsu

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    ya arkadaslar hicmi cevap yazcak yok aranizdaya.hem yardim edelim diyosunuz hem basligi aciyoruz sizden bi umut umuyoruz ama birkisi bile cevap yazmiyor.demeiynki yukardaki basligimza niye yazmadin hani avukatlar burdany ardim ediyor yazin dediginiz.ben oayada yazdim ama yine cevap veren olmadi:1no2:.su an yine morelim bozuk kardesim dün 2avukata gitmis biri 5yila kadar hapi demis biri ise bisey olmaz demis.kafamiz cok karisik.arkadaslari ifadesini verirken kardesimin sucsuz oldgunu bu isle bi ilgisin olmadigini söylemisler.ne satar ne icer yani.ya ben yurt disindayim kimseden yarim alamiyorum.icim icimi yiyorya.ne olur bi cevap verinn:Saruboceq::Saruboceq:

4. 7 Mayıs 2010
  5. de facto

de facto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kardeşinizin kullanması gerekmıyor . Yer göstermiş. Yanı buna yardım ve yataklıkda denebilir. 2-5 sene arasında yargılanacağını dusunuyorum.

Ancak mtaka avukat yardımı alsın. Durumu izah etmelidir.

6. 7 Mayıs 2010
  7. BenGulsu

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    canim cok tesekür ederim cevabin icin tabiki avukatlardan yardim alcak.inan öyle bi durumdayimki stresetn ölcem.neyapalibiliriz budurumda bilemiyorum.bi cikisi yolu yokmu.kafam allak bullak.inan sadece safliginin e arkadas kurbani.cildirmak üzereyimya.saticinin ve alicinin onunsucsuz oldugunu söyleyen ifedeliri hicmi biyardimi olmazki of off inannin delircem.cok üzgünümm.:gitme::gitme: