AWT tedavisi ile selülit giderilmesi

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ceren83 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ceren83
  1. ceren83

ceren83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba,

Bende östrojen fazlalığı nedeniyle selülit oluşumu var, İbrahim Aşkar , Femme plast ile görüşme yaptım ve awt ile selülit tedavisne başlamak üzereyim. 6 seans +2 hediye olarak paket 2500 tl:KK43:

Burada daha önce awt tedavisi gören var mı?

2. 3 Haziran 2010
  3. ateseren

ateseren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ibrahim aşkar kim bilmiyorum ama ben de ibrahim ağarın sekreteriyle görüştüm. ödemede taksit yapıyorlarmış ama awt nin yan etkilerini bilmiyorum. gerçekten işe yarıyor mu bilmiyorum. benim de yoğun bir şekilde selülitim var.

4. 6 Nisan 2011
  5. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam
    Tedaviye çoktan başlamış, hatta bitirip sonuçlarını da almış olmalısınız.

Sonuç ne oldu, memnun kaldınız mı, Selülitlerden kurtuldunuz mu

6. 6 Nisan 2011
  7. ceren83

ceren83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İbrahim Aşkar ve awt tedavisi hakkında, bu parayı vermeden önce doktor olan bir yakınımdan bilgi almıştım. Bana Awt nin hiç bir işe yaramadığını söyleyerek tedaviden soğuttu. Bu nedenle bu yöntemi kullanmadım.

Sonrasında grupanya gibi promosyon sitesinden Kavitasyon uygulması satın aldım çok uygun fiyata..kesinlikle FİYASKOO.. hiç bir işe yaramıyor... İnsanların paralarını almaktan başka birşey yapmıyor bu güzellik salonları...

Şuan size tek çözüm söyleyebilirim..bir aydır havuza gidiyorum ve haftada 3 gün 1 er saat yüzüyorum..selülitlerin %30 u gitti bile..

SPOR SPOR SPORRRRRR

8. 24 Nisan 2011
  9. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cevabın için teşekkür ederim.
    Bende o indirimleri görünce çok hevesleniyorum, alsam mı acaba diye. Dediğine benzer olumsuz yorumları da okuduğumu hatırlayıp vazgeçiyorum :KK37:

10. 21 Eylül 2012
  11. marille

marille Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaptıran kimse yokmu acaba?aslında hiç niyetim yoktu ama doktorum aklıma soktu
    yaptıran varsa ve bilgi verirse cok sevinirim

12. 18 Eylül 2014
  13. civciv1980

civciv1980 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    ben bu sene yaptrıdım. 12 seans falan gittim. selülitimde %15lik bir düzelme oldu evet. bundan 2.5 sene öncede lazer lipoliz yaptırmıstım. cok ıyı sonuc aldım ve zayıflayıncada bayagı farketti. bazenlerimin içi boşalmıştı ama zaman içinde dolmaya başladı. ama awt yaptırdıktan sonra bazenelrim resmen içi boş hamur gibi oldular. ve derisi sarktı
    awt yaptırmayın. hem çok can yakıyor her yeriniz mosmor oluyor hemde selüliti geçiricem derken sıkılaşması egrektiği yerde derinisi yumuşatıyor. onu yaptırana kadar mezoterapi veya iğneli lipoliz yaptırın selülite direk çözüm

14. 24 Eylül 2014
  15. burcudbs

burcudbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar ben adanada ozon saunaya gidiyorum hem zayiflatiyor hemde selulitleri yok ediyor.dogum sonrası kilolarimdan boylece kurtuldum.cildim guzellesti ve yorgunluğunu aliyor.10seans oldu ve selulitlerim çok çok azaldı

16. 2 Eylül 2015
  17. nalansonak

nalansonak Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    1

AWT tedavisi gördüm. beraberinde Active PPC krem kullandılar. 20 günde 15 cm incelme sağladım. Selülitlerim çok ciddi derecede geriledi. Mutlaka tavsiye ederim.

-masal- bunu beğendi.
  18. 5 Eylül 2015
  19. Ebruuylcn

Ebruuylcn Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    AWT ile beraber Active PPC krem kullan. İbrahim Aşkar da var sanıyorum. 20 günde 15 cm incelme sağlamışlar karın bölgesinde. Tavsiye ederim.