ay ay bebişlerimizin gelişimi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve sevgiyle tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sevgiyle
  1. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ay ay bebişlerimizin gelişimlerini yaşadıkları sıkıntıları burdan paylaşalım en azından bizden tecrübeli anneler bilgilerini bizimle paylaşırlarsa bizde yaşadıklarımzı daha iyi tahlil edebiliriz benim 28 günlük bi oğlum var ilk bir hafta evin içinde şaşkın ördek gibiydim ki hala öyleyim mesela oğluşum inanılmaz ıkınıyo ve geriniyo bazen o kadar çok yapıyorki korkuyorum bu normalmidir böyle bişi yaşayan arkadaşalr yazarsa sevinirim

2. 24 Nisan 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    gayet normal benimki de ıkınıyor bazen bütün günü ıkınarak ve gerinerek geçiriyor hatta uykusunda bile gerinip ıkınıyor tuvaletini yapmaya çalışıyor heralde ya da gazını çıkarmaya ..ağlamasından iyidir boşver kendisi çabalıyor işte annesi daha ne istiyosun ortalığı velveleye vermiyor:)

4. 24 Nisan 2008
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok normal gerılmesı buyumeye baslıyor annesı o gerıldıkce boyu uzuycak kendını sıkmasının sebebide gazı vardı sırtını sıvazla karnını ovv damla fılan kullan canım benım oglum 2,5 3 aya gırıcek ve gaz sancıları bıttı gıbı sadece tuvaletını yaparken sıkıyor kendısını o da normal yanı bız koca ınsanlar bıle sıkıyoruz:roflol:

6. 24 Nisan 2008
  7. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar yazılarınızı okudukca rahatladım çok teşekkür ederim

8. 24 Nisan 2008
  9. EU3

EU3 Guest

canım normal herhalde çünkü benim kızım doğduğundan beri gerinip duruyo ve büyük insan gibi keyifli keyifli gerinip ses çıkarıyo onun bu halini görenler hala geriniyomu öyle diye soruyolar kızımın küçüklüğüne dair sanırım herkesin aklında gerinmesi kalacak :) :)

10. 25 Nisan 2008
  11. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bilmeyince korkuyo insan galiba benimkininde gerinmesi ve ıkınması hafızalarda kalacak :)