ay ben çok kötüyümyaa, işsizim güçsüzüm

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

13 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ay ben kendımı cok kötu hıssedıyorum yaa,
    ewdeyım işsizim

1yılı aşkın zamandır işsizim, okullar okudum ettım evdeyım oturuyorum
    bı banka bekle alcaz demıstı almadı gıttı,

cok kötu hıssedyorum

sevgılı buluyorum ayrılıyorum 26 yasımdayım
    bı duzgun ılıskım olmuo

son sevgılım de askere gıttı gıderken ayrıldık ona da uzuluyorum

parasızım ewdeyım işsizim aılemleyım evın kucuk kızı gıbıyım
    gezemıyorum bıle ıstedıgım gıbı

ayy hayatım kötu bılıyorum daha kötulerı var,
    hep şükredıyorum halime yıycek yemegım de var

ama işsizlik cok can sıkıyo hele sevgılısızlıkk oof off,

kendımı öle yetersız hıssedıyorum kı hep, anlatamam ben bunu :nazar:

2. 13 Eylül 2008
  3. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 26 yaşındayım ve işsizim inan seni çok iyi anlıyorum.
    sanki kendimi ailemi kandırmış gibi hissediyorum senağlama
    neyseki bu paraya muhtaç değilim ama yinede işe yaramaz hissediyorum kendimi masraf yapmaktan bile kaçınıyorum çok zor çokk hemde bu yaşta iki arada bi derede senağlama

4. 13 Eylül 2008
  5. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Patiska ben de işsizim seni çok iyi anlıyorum, kendimi bazen işe yaramaz görüyorum. Çaresizlik kafamın içini dolduruyor, boş bir insanmışım gibi geliyor. Sonra kendimi toparlıyorum, ama sık sık bu kötü düşünceler beni ziyaret ediyor. Çok şükür aç değilim açıkta değilim ama çok kötü bir his bu...

6. 13 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

arkadaslar benı cok ıyı anladıgınızı düşünüyorum yani sizler de aynı durumdasınız

nedir bizim bu derdimiz birinin ahını mı aldık ne yaptık biz

ben hiç anlamıyorum ki bu yasımızda neden böyleyız,

arkadaslarımvar işlerı tıkırında calısıyorlar gül gibi, bazısı evlendı hatta biri hamileydı geçen
    ev gezmesıne gıttım,

yaa be n böle boş boş bekar gezıyorum neden boyle oldu :1no2:

8. 13 Eylül 2008
  9. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşım her insanın hayatında bir dönem böyle geçişler gelgitler oluyor. emin ol düzelecektir. sen iş aramayı bırakma. bu arada kendini geliştirebilecğein kurslara git. iş bulma şansını arttırmış olursun. şükret ki senden ekmek bekleyen birileri yok.

10. 13 Eylül 2008
  11. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya ben de aynı duygular içindeyim,hatta öyle bi durumdayımki bu nedenlerden dolayı karşıma çıkan kişiyle sırf bu yüzden dalavereye gelip evlenirim falan diye de korkuyorum kendimden
    benimde arkadaşlarımın çoğu bu yaz evlendiler çok mutlular
    benim de işlerim sanki hep ters gidiyor stres mideme vurdu artık hangi birini düşüncemi şaşırdım :KK43:

12. 13 Eylül 2008
  13. daisy06

daisy06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    anlatırsın hatta en iyi de ben anlarım :) cunku bende issizim okulu bitidim ama ev kızı gibi oturmak zoruma gidio. canım yalnız degilsin yani malesef guzel ulkemin onemli sorunlarından biri. oss kazandık okulu bitirdik simdi kpss bu ss ler hiç bitmiyo:) sıkma canını insallah sende bi is bulursun.

14. 13 Eylül 2008
  15. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canım elbet ıs bulacaksın okul okumussun bıraz sabır bıraz kendını gelıstırebılecegın kurslar,,bıraz ozguven gırısımcılık elbet olacak...sadece okudugun alanla ılgılı calısma hayatına takılı kalma ..baska sektorlerdede bölüm ayrımı yapılmıyor artık basvurabılırsın....sennnn şöle düşün hiç okuyamayan napsınnn...bende son sınıf öğrencisiyim arada naparım diye düşünüyorum ama sunu bılıyorum kı yıyecegım ekmek varsa bır kapıdan elbet o kapı acılır bana.....sevgılı olayına gelırsek eger lutfen ac benım topıclerıme bak evlı olup her gun sorun yasasan cıkıs yolun kalmasa cok mu ıyı olurduuu.....dertsız basım deee hıc uzulme uzerıne dustukce ınsan daha cok bunalıyorrr...benım cok arkadasım var senın gıbı bır anda tanısıp evlenen coluk cocuga karısan inşaaalah sende onlardan bırı olacaksın...evliyim okuyorum işe girmem gerekiyor biranönce ailemle problemlerım varrrrr......bunlardansa dertsız basım deeeee hıc uzulmeeeee

16. 13 Eylül 2008
  17. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlamadım neden işsizsiniz?

18. 13 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ya hanne ve daisy cok haklısınız
    ben de dıyorum kı böle aldanıverırım bırıne zaten kac kısıyle gorustum son 2 yıldır böle bırıne aldanasım g elıo sonra vazgecıyorum ewlılıkte guzel bısı yok dıyorum hayır evlılık degıl de böle bı yıgın sınava gırdık bıtmedı yetmedı sımdı yenı sınavlar cıktı banka sınavıymıs yok iş gırıs sınavıymıs hıc bırı olmuo, olan işlerse böle cok az para verıp cok calıstırıo o ıslere gırmemle cıkmam bır oluo zaten,
    bı ygn yenı sınav var koş da koş bı ona bı buna, bakın yarın bı banka sınavı warmıs kalkıp bıde ona gırıp kafa patlatıcam sonra olursa mulakata ıstanbulmus hadı bıde kabul olursam hangı sehır ısterlerse orasıymıs ayallam cıldırmamak elde degıl 3 yıl da sözlesme ımzalatıyolarmıs cıkarsan yandın zaten..
    bıde bunun sınavına gırıyorum
    hayat neden bıze poposunu döndü yaw, genc dıılmıyız bız sırayla baslamamız gerekmı yom u artık işe eşe vs vss..