Ayak Bas Parmaklarimda Tırnak Mantarı

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve boncuhh tarafından 13 Nisan 2008 başlatılmıştır.

13 Nisan 2008
    Konu Sahibi : boncuhh
  1. boncuhh

boncuhh anne oluyorumm:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayak bas parmaklarımda mantar var doktora gttım kullandıgım ılactan bı sonuc alamadım göruntu acısındanda rahatsız oluorum cözum yolları arıorum yardımlarınızı beklıorum benım gıbı bu sorunu ceken arkadsların paylasımlarını beklıorum senağlama

2. 15 Nisan 2008
  3. boncuhh

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12 kısı bakmıs ama bı allahın kulu bısey yazmamıs ask olsun :KK43::KK43::KK43:

4. 15 Nisan 2008
  5. kir_cicegi

kir_cicegi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım merhaba, o sorun bende de var tırnak mantarı bende de var bende sinir oluyorum görüntü olarak birde tırnak batması var fena acı veriyor.Ben bir ilaç kullanmıştım aslında iyi de gelmişti bana bi solüsyon oje gibi sürülüyordu ama akılsızlık ettim bıraktım.
    Ve malesef adı da aklıma gelmiyo hatırlasam tekrar alıp kullanacağım sana da yardımcı olmak isterdim ama malesef:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
    Geçmiş olsun

6. 16 Nisan 2008
  7. boncuhh

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende o solusyondan kullandım ama faydasını görmdım uzun ca bı sura sonunda etkı edıor 1 yıl kadar yanee ama ben hemen gecırecek cözumler arıorum dugunume kadar 5-6 aya kadar yanee saol cvp verdgın ıcın:utangac:

8. 17 Nisan 2008
  9. kir_cicegi

kir_cicegi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşım ilginç aslına ben o solüsyonu kısa bir süre kullanmama rağmen bana iyi gelmişti, yani tırnağımdaki değişimi farkedebiliyordum demekki bu da farklı farklı:çok üzgünüm:

Sana mutluluklar diliyorum şimdiden.

10. 17 Nisan 2008
  11. ayzun

ayzun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende bitki kitabında okudum kayınvalidem çok ilgilenir bitkilerle onada sordum.benimde ayak parmağımda mantar var ama ben bi türlü vakit bulup yapamadım kayınvalidem yap iyi geliğr dedi ama .sizde söyliyim.domates bildiğimiz domates yani onu kesip içini o mantarın olduğu yere bi bezle bağla dedi ve çorap giy sabaha kadar kalsın bir kaç gece dene bunu işyi gelir dedi.napıyor ki dedim bende domates ondakş asit mantarı öldürüyor dedi.valla ben hala yapıcam bi türlü vaktim olmadı ama deniycem keinlikle .

12. 17 Nisan 2008
  13. boncuhh

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok saol canım yaa mutlaka deneyecegıım bugun pazara gıdıp domates alayım :teytey:

14. 17 Nisan 2008
  15. ayzun

ayzun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla dene canım bende deniycem vakit ayırmam gerek yaz geldi çünkü bende kafayı yiyorum bu mantardan

16. 17 Nisan 2008
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kiz kardesimde var.. onada teyzem cok tuhaf bi karisim hazirlatmisti aktardan, oda iyi geldi ama sonra gene cikti.. Domatesi oda uygulasin søyliyimde.. tesekkurler ayzun

18. 17 Nisan 2008
  19. boncuhh

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okadar kötu görunuorkı dugunume kadar gecsın ıstıorum dıger tırnaklar normal bı o sorunlu sarı kalın ıgrenc görunuor:KK43:(