Ayak Çatlakları İçin Ped Egg Kullanan Var mı?

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve kk-delisi tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kk-delisi
  1. kk-delisi

kk-delisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar annemin ve benim topuklarımız sürekli çatlıyor ve çoraplarını kaçırıyor, yatarken oraya buraya takılıyor diye sürekli rahatsız oluyoruz. ben de ped egg almayı düşünüyorum ama ne derece faydalı bir ürün olduğu konusunda bir fikrim yok :bbo:. kullananlar var ise aramızda bize açıklama yapabilirler mi? merakla bekliyorum

2. 27 Ekim 2008
  3. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bahsettiğin ürünü kullanmadım ama topuk çatlaklarına yatmadan önce vazelin sürüp üstüne çorap giyerseniz faydasını görürsünüz....

4. 26 Ocak 2009
  5. ram

ram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şahsi deneyimim:
    Ben aldım, performansını görmek için birine pedegg, diğerine topuk törpüsü yaptım. Topuk törpüsü çok daha iyi.

6. 27 Ocak 2009
  7. chechen

chechen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben anneme aldım çok memnun kaldı.ama orjinalını al:) alacaksan

8. 27 Ocak 2009
  9. wishne

wishne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yıllardır topuklarınla savaşmakta olan biri olarak,öncelikle çatlakların sebebini öğrenip ona göre hareket etmenizi öneririm.Şimdi devam ettiğim doktorum topuklarda oluşan sertliklerin törpüleme yada kazıma yöntemlerinin o bölgede hassasiyet oluşturup ,derinin daha fazla kendine koruyucu tabaka oluşturmasına sebeb olduğunu söyledi.Haftada bir hafif hareketlerle yüzeysel ovulması ve ardından dermotolojik krem sürülmesi gerekliymiş.Bende egzamaya dönüştü.ilaç harici gece ılık suda bekletip,kese ile hafif ovuşturuyorum kakao yağı sürüp yatıyorum,eskiye göre çok daha iyiyim.Vazelin bende kaşıntı oluşmasına sebeb oldu.Önemli olan o bölgeyi sürekli yumuşak tutmak,ama kesinlikle nemli kalmaması gerekli yoksa mantara dönüşüyor.

10. 11 Mart 2009
  11. kk-delisi

kk-delisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar uzun süredir girmediğim için yazılanları görmedim. ama ben dayanamayıp siparişi verdim internetten. 2 güne kadar elimde olur sanırım. deneyimlerimizi yazarım. umarım işe yarar.

12. 6 Nisan 2009
  13. azra33

azra33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım aldın mı nasıl memnun kaldın mı

14. 6 Nisan 2009
  15. nixi

nixi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ped egg almayı bende düşünüyordum(fiyatıda baya bir ucuzlamış)ama tv.'de reklamı yapılan birçok üründen memnun kalmayan çok kişi var netten araştırdım biraz...bu'da öyle değildir inşallah...kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyoruz...kaydirigubbakcemile5

16. 16 Nisan 2009
  17. JFR

JFR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Almayn,arkadaslar! Uzun bir sure once,reklama aldanarak aldim-denedim.Parasi kac oldugunu bilmiyorum TRde,ama hala merak ediyorsaniz-evdeki mutfak rendesini kulanin,daha iyi.
    Kullanmaya basladigimda icine biriken olu derilerin tozunu gordukce:"Evet,bu tam aradigim urun."diye dusundum.Topuklari putur putur birakiyor,ince torpuden(su insatlarda ya da ahsap zimparalamak icin kullanan tarzda bir sey)gectiginde bile.Ustune ustluk iki hafta ayaklarima basamadim insan gibi:kızgın:
    Tavsiye etmiyorum!!!
    Topuklar icin- Avon ayak bakim topuk yumusatici ve daha duzgun torpu ya da ponza tasi.

18. 2 Temmuz 2009
  19. kk-delisi

kk-delisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    JFR'ye katılıyorum bende. törpüden sonra pütür pütür kalıyor topuklarım. Ama annemin topukları çok çok kötüydü. jiletle traşlamak zorunda kalıyordu belirli aralıklarla. Eğer o kadar kötüyse kullanabilirsinz en azında jilete göre daha emniyetli. Ama kremle geçirilebilecek kadarsa krem kullanın yeter.

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009