Ayak detoksu

Konusu 'Eski Kültürlerin Ruhsal ve Bedensel Tedavi Yönteml' forumundadır ve minikiz tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : minikiz
  1. minikiz

minikiz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar ayak detoks bandı diye bir ürünü araştırıyorum.aranızda kullanan var mı ve sonuç aldı mı ?akşam yatmadan önce ayakların altına yapıştırılıp sabaha kadar bekleniyor sabah çıkarttığınızda bandın rengi değişiyor ve vücuttaki toksinleri ayak yolu ile attığı söyleniyor.gerçekten işe yarıyor mu acaba?

2. 19 Şubat 2011
  3. ladinay

ladinay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok m erak ediorum ayak bandı işe yarıyor mu hamile kalmayı düşünüorum sıkıntı çıkar mı bilen varsa lütfen söylesinnn ?????

4. 2 Mart 2011
  5. Dilxsxad

Dilxsxad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kullandım arkadaşlar yatmadan duş alıyorsun sonra ayaklarına yapıştırıyorsun ve üstüne çorap giydim etkisini artırıyormuş sabah uyandığımda inanılmaz rahatlamış ve dinç uyandım böyle sanki üzerimden yük kalkmış hafiflemiştim bantlara baktım kahverengiydi bazı arkadaşlarımın siyaha yakın çok koyu kahverengi çıkanlar olmuş, ayrıca tartılmıştım gecede sabah da tam bir kilo vermiştim bende inanamadım ama kesinlikle çok huzur veriyor en kısa zamanda tekrarlicam yani işe yarıyor.....

6. 9 Mart 2011
  7. zekiyim

zekiyim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AHMET marankide seda sayanda canli yayinda yaptiya bir kadina gözlerime inanamadim su nasil kirlendi suyun rengi hastaligi teshis ediyormus kadina dediki sizin eklemlerinizde SIKINTI var kadin evet dedi....

8. 18 Mart 2011
  9. minikiz

minikiz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler arkadaşım en kısa sürede deneyeceğim

10. 9 Haziran 2011
  11. epiktatos

epiktatos Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar
    ayak detoks cihazı varmış netten araştırdım ama kullanan var mı yorum bulamadım. tuzlu suyun içine ayaklarınızı koyuyorsunuz 30dk sonra toksinler suya akmış oluyor. bunu deneyen var mı yada ankarada yapan yer var mı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

12. 2 Ağustos 2011
  13. miss_turkey2009

miss_turkey2009 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar merhaba bende kaldıgım bı otelın spa centerın da bole bı uygulamaya sahıt oldum ve yaptırdım ayagımı suya soktum yarım saat sonra falan suyun rengı koyu sıyah sarı karısımı ıgrenc bır sey oldu
    cıkan suyun rengıne gore hastalıgınızı soyluolar vucuttakı toksınlerı atıyomusuz tabı bılemıorum ne kadar dogre
    uzakdogu seyahatıne gıden bı arkım gelırken bana ayak detoks ped ınden getırmıstı ama kullanmayıp kaldırmıstm bı yere gecenlerde cıkardım gece yatarken yapıstırdım ayakklarımın altına sabah yıne sımsıyah tı acaba zamanlamı rengı deısıo dıye dusundum ? cunku onlar vucudum dan cıkan toksınler se dusunemıorum zavallı vucudumun halını:KK43:

14. 2 Ağustos 2011
  15. miss_turkey2009

miss_turkey2009 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

arkadasım kılo verdırıyo olabılır mı cıdden eger oyleyse ben de bı paket var her gece kullanırım:) sabah ac karnına ve lavaboya gıttıkten sonra zaten gercek kılomuz ortaya cıkıyor uzmanlar sabah ac karnına tuvalete gıttıkten sonra tartılın der o yuzden ,kılo verdırdıgını sanmıorum ama keske verdırse:)

16. 2 Ağustos 2011
  17. aysunk

aysunk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu bandı ben kullanıyorum. 6 ayda bir kutu alıyorum. detox etkili. yani vücudun içerisindeki zehir diyebileceğimiz(toksin) maddelerin atılmasını sağlıyor(muş). sağlıyormuş diyorum çünkü elimde bir kanıt yok. ama bir kullanıcı olarak görüşlerim:

1.kutu içerisinde 10 tane band var. yatmadan önce ayaklarını iyice yıkayıp kuruladıktan sonra hergün 2 ayağına birer tane yapıştırıyorsun ve yatıyorsun. sabah çıkarıyorsun. ilk gün bandın rengi siyaha yakın çıkıyor ve çok kötü kokuyor. 2, ve 3. bandlada renk daha açık oluyor ve koku azalıyor. 5. bandda ise açık kahverengi ve çok az koku oluyor.

2. belki psikolojiktir ama kullandığın hafta ve sonraki bir kaç hafta kendinizi gerçekten daha dinç hissediyorsunuz.

3. ben kullandığımda 1 hafta içerisinde 1-2 kilo veriyorum ama bunu birine sorduğumda şu yorumu yapmıştı : "o kullandığın şey gerçekten toksin atıcı bir etkiye sahipse, doğal olarak toksinler atıldıkça vücudun suya ihtiyacı azalacaktır. çünkü suyun en önemli görevlerinden birisi toksinlerin vücuda zarar vermesini engelleyerek vücuttan atılmasını sağlamaktır. vücudunda ne kadar az toksin varsa o kadar az suya ihtiyacı olur ve gereksiz suyu zaten kendisi atar" demişti. dediği doğruysa yağlar yerinde dururken su azalıyor demektir. yani gerçekte kilo vermiş olmuyoruz.

Son düzenleme: 2 Ağustos 2011
  18. 2 Ağustos 2011
  19. Dilxsxad

Dilxsxad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende inanamadım gerçekten verdirdi cnm birde ilk kullanımda daha devam etmemiştim devam etsem belki daha fazla verdirirdi dene bence :nazar: