Ayak kokusu çekenler

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve girlgirl tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : girlgirl
  1. girlgirl

girlgirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkdaşlar ben özellikle naylon çorap ve spor ayakkabısaı giydiğimde aşırı derecede koku olurdu bi ardkaşım sayesinde bir ürün aldım. 1 hafta içerisinde sorun halloldu şimdi istediğim çorabı istediğim ayakkabıyı rahatlıkla giyebiliyorum. ben kurtuldum herkes kurtulsun isteyenler buradan bakabilir %100 ayak kokusuna kalıcı çözüm , #18740001 Gittigidiyor.com

2. 24 Ocak 2010
  3. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bıs cıkmıyor bu lunkten
    meraktan bakmıstım
    ama bız bu sıtede bı koku gıdercı tabanlık var onu kullandık ayak kokusu dıye bıse kalmadı
    zahmetsız bıse
    ayakkbının ıcıne koyuyorsun bukadar hemde cok ucuz ve bıkere alınca 2-3 ay rahat gıdıyor tabı kullanıma baglı fazla gezmıuyorsanız 4-5 ay bıle gıder

4. 5 Şubat 2010
  5. peacock

peacock tavuskuşu Üye

Beğenildi:
    382
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de gecen gün Dr.Öz'ün programında izledim;ayak kokusu yaşayan insanların naylon çorap giymemesi gerektiğini söyledi.Ayak banyosu olarak da çayı önerdi;yani suya poşet çayları atıyoruz ,biraz demlendikten sonra o suda aykları 10 15 dakika bekletiyoruz.Bir diğer önerisi de ayağın terleyen kısımlarına antiperspirant özellikli roll-on'ların sürülmesiydi.

6. 11 Şubat 2010
  7. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.