Ayak Şişliği ???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve papatyass tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : papatyass
  1. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar şu ayak şişmesi konusunda ne yapıyorsunuz? yorgunluktan mı yoksa yediklerimden mi şişiyor ben anlamıyorum. :çok üzgünüm: Dinlenince geçiyo gerçi sanırım yorgunluktan ayakta durmaktan falan oluyo.ama öle kısa süre uzanmalarla geçmiyo. ayaklarımı yükseğe dikip öle yatıyorum saatlerce.bi de en çok bilek kısmı şişiyo parmak kısımları o kadar değil.sizin şişlikler ne alemde? geçmesi için neler yapıyorsunuz?

2. 12 Şubat 2009
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    canım benim de özellikle son 1 ay çok şişerdi bileklerim.Ayağını yukarı kaldırarak dinlendir ve masaj yap bileklerine.Hamilelikte normal aslında ama rahatsız ediyor işte,geçmiş olsun

4. 13 Şubat 2009
  5. Hicran55

Hicran55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ayaklarimda cok sisiyo dizlerimden asaga dogru hep siser, sabahlari kalkinca sislik yok ama aksama dogru bunlar benim ayaklarim mi diye sasiriyorum. cok ayakta kalinca yada oturunca oluyo, o yüzden ayaklarini uzatta otur, bide tuzlu yemicekmissin. hamilelikten sonra geceer insallah.

6. 14 Şubat 2009
  7. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım haklısın benim de gündüzleri şişiyo eve geliyorum uzatıyorum falan yok geçmiyo ancak sabah kalktığımda inmiş oluyo ama tabi sil baştan 2 saat sonra aynı :))) ama normal olduğunu ümit ediyorum ablamında davul gibi olurdu tokmak gibi çok komik oluyodu kaydirigubbakcemile3 delikafadulden eee çok gülmüşüm başıma geldi neyse bunları yaşayacaz napalım bitoşum için herşeye katlanırım ben. yeterki onlar iyi olsun

8. 15 Şubat 2009
  9. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kaçıncı haftadasınızz biraz tuzu kesince düzeliyo kızlar, bende öle olmuştu bi ara tuzu fazla kaçırdım hemen böle romatizmelı teyzelerin ayakları gibi olmuştu :)) bi de sandalyede filan 10dk fazla oturmamak lazım bi dolaşıp sonra tekrar oturun

10. 15 Şubat 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    37+3 teyim ve yaklaşık bir aydır ellerim şişti, ayaklarım büyüdü. ne ayakkabılarım oluyor ayağıma ne de alyansım parmağıma. umarım doğumdan sonra normale dönerim. ayaklarım 37 iken şimdi 40 oldu neredeyse. dinlenince de geçmiyor.

12. 15 Şubat 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    artık hiç bir şey yapamıyorum.38.haftadayım..
    zaten dinlenik durumdayım hareket ettiğim yok ama genede eller ayaklar hep şiş..

14. 15 Şubat 2009
  15. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende 37 haftama girdim ellerim ayaklarım bacaklarım kollarım yüzüm heryerim şiş :KK43: son 2 haftadır ne zaman geçer bilmem ama doğumdan sonra serum vercekler ya dahada şişicem anlaşılan...

16. 15 Şubat 2009
  17. tktk_tktktk

tktk_tktktk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende ne yaparsam yapayım elim ayağım şiş.:1no2:Sinir oluyorum.:kızgın:Doğumdan sonra ne zaman geçiyor bu şişlikler.:sm_confused:

18. 16 Şubat 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    valla benimde öyle boşverdim artık