Ayakkabı Ayağımı Yara Yapıyor

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve aLLeGRia tarafından 7 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : aLLeGRia
  1. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya ne ayakkabı giyersem giyeyim ayaklarımı hep yara yapıyo yeni sandalet aldım büyük bi şevkle giyeyim dedim ama ayağımın arkası topuğun üzeri acayip yara oldu kanadı ayakkbı vurdu denir ya bunu hep yaşıyorum ben kaç senelik ayakkabılar bile vurabiliyo ayağımı yazın terlikler bile ön tarafları yara yapabiliyo..bunun bi çözümü var mı merak ediyorum çektiğim acılar bi yana ayaklarım harita gibi oluyo ben de gönlümce ayakıkabılarımı giymek istiyorum ayakkabı hastasıyım çünkü senağlama

2. 7 Ağustos 2007
  3. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Canim bende de var o sorun,özellikle yeni ayakkabi aldigimda ayaklarim fena olur. Baska bir cözümü var mi bilmiyorum ama ben topuklarinin üst kismina yara bandi yapistiriyorum,böylece ne acitiyor ne de yara yapiyor.

4. 7 Ağustos 2007
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi yaz ayları ya durmuyo yara bandı ayağımda hemen çıkıyo 2 adımda bir de yara bandı yapıştırmak olmuyo işte..

6. 7 Ağustos 2007
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kuzum büyük değil ayaklarım yaa 37 giyiyom ya benim ayaklarım anormal gerçekten terliklerin bile kayışları ayaklarımın önünü yara yapıyo sinir oluyom millet ne güzel istediği ayakkabıyı giyiyo diye kesecem bu ayakları tatlicadiarzu

8. 7 Ağustos 2007
  9. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    Yara bandını ayağına değil ayakkabının vurduğu yere yapıştırcaksın.(Yani ayakkabıya)
    Bende senin gibiyim ve maalesef ayakkabı seçerken açık modeller almamaya çalışıyorum ve ince çorap kullanıyorum. Yazın giyilirmi diyeceksin ama canımın acımasından iyidir.

10. 7 Ağustos 2007
  11. sbl

sbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bendede aynı sorun oluyo terlikler bile dediğin gibi yara ve iz yapıyo.insan biyerde ayakkabısını çıkarmak istemiyo.bu biraz şeyden kaynaklanıyo sanırım ayakkabı, terlik alırken ayak yapımıza uygunluğuna değilde modeline bakıp alıyoruz. mesela ayağımız biraz taraklı ise yada üstü tombulsa e gibi kibarcık ayakkabı alırsak sonuç hüsran oluyo.
    ben şimdi çözümünü buldum süper valla.
    emzirirken göğüslere sürülen çatlak kremi var.çok yoğun kıvamda bi krem onu güzeeeelce terliğimin iz yada yara yapacak yerlerine ve ayağımda o bölgeye sürüyorum oh mis gibi kesinlikle iz bile olmuyo.diyelim o krem yok ozamanda vazelin sürüyorum. bu yaz hiç bu sorunu yaşamadım kıslar

12. 7 Ağustos 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

iyi fikir bu bunu deneyebilirim teşekkür ederim oooo

14. 7 Ağustos 2007
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

o kremden ben de yok alamam da ama vazelin gerçekten işe yarıyo mu ya eğer öyleyse sürekli sürerim valla

16. 11 Ağustos 2007
  17. tonka

tonka Guest

merhaba, benim de bazı ayakkabları ayağımın arkasını mahfedişyordu... ben de ayakkabı satan yerlerde satılan ayakkabı açıcı spreylerden kullandım...üstündeki talimata göre ayakkabı üzerinde kullanıyorsun deriyi yumuşatıyor...ayağının acımıyooor.... bir dene istersen

18. 11 Ağustos 2007
  19. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ooo süper. vazalini deneyebilirim. benimde yeni ayakkabı alldıgımda ynı sorun oluyor