ayaklar ve eller

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ben_nay tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ben_nay
  1. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam tüm arkadaşlar benim en büyük şikayetim şuana kadar çok kilo almasamda 34. haftamdayım ayaklarımın çok fazla şişmesi.Sabah kalktığımda artık heryerim uyuşuk kalkıyorum :KK43: yemin ederim bana ip takın balon die gezdirin bu durum bana çok rahatsızlık veriyor en önemlisi yürümem değilti bu haftada ellerimin şiştiğini hissettim artık canım yüzüğümü çıkartmanın vakti geldi senağlama sizler nasılsınız ne durumdasınız???

2. 16 Temmuz 2008
  3. EU3

EU3 Guest

ayy canım yaa bende fazla kilo almıyodum (bu ay hariç:) toplam 11 kilo aldım az önce otururken benimde dikkatimi çekti ayaklarım baya şişmiş. alyansımı 2 aydır takamıyorm zaten inş.doguma kadar daha fazla şişmeyiz

4. 16 Temmuz 2008
  5. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende toplam 12 oldum ama buay ekstra şeyler yaşıyorummm hiç ummadıığm kadar çok almya başladım ne güsel dikkatli alıyodum ühühhü hühühüh hühühühhühü

6. 16 Temmuz 2008
  7. EU3

EU3 Guest

bende aynıydım ama bu ay hafta son 3 hafta da 3 kg almışım :KK43: ben 80 le doguma gitsem ii olu diodum ama şuan 81 im :KK43:

8. 16 Temmuz 2008
  9. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende daha şişme yok bende 14 kilo aldım şimdiye kadar ama sadece ellerim biraz şiştiii... işallah dahası olmaz... sana tavsiyem bundan sonra tuzdan uzak dur yemeklerini az tuzlu ye bol bol su iç... şimdiden hayırlı doğumlar....

10. 17 Temmuz 2008
  11. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ayak sısmesı bendede var ama bu hftalarda normaldır amannnn ne tuzu ben bı kac haftadır tuz yalamaya basladım buram buram tuz kokuyor canım tuz cekıyor cay tabagına koyup yıyorum valla varmı boyle bırsey hamılelık ısde demekkı olurmus:eek:klava:

12. 17 Temmuz 2008
  13. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde elimde ayağımda şişme oldu..bende yüzük takamıyorum artık.ayakkabılar olmuyor.geçer inş sonrabenneyaptımki

14. 17 Temmuz 2008
  15. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlar demeyin yaaa... benim ayaklarımda çok fena şiş :KK43:(( eşim falan inanamıyor bu halime. biz seni kara kuru bişisin diye aldık sende etli butlu bişi çıktın dedi dün gece :KK43:(( bacaklarım vede ayaklarım inanılmaz derece şiş. dün eşimle kıyas yaptık benim bacaklar onun bacaklarının iki misli. boş vaktimde ayaklarımın resmini çekiyimde koyuyum sizde inanamıcaksınız :KK43:(( yürürken o kadar zorlanıyorum ki anlatamam.sanki ayağıma prranga takmışlar gibi :KK43:((

16. 17 Temmuz 2008
  17. ben_nay

ben_nay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi aynı beni anlatmışsın gibi hihihi :):):) okurken kendimi dinliyormuşum gibi oldu bende resmin koysam çok gülersiniz böle elimle mesela üstüne basıyorummm içe gömülüyor ayağım nese napalım bebeklerimizzz sağolsun bunada şükürrr :)

18. 17 Temmuz 2008
  19. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hehe.... :))) ayy valla aynı yaa...
    bebeklerimiz sağolsun dediğin gibi. doktor bana doğumdan 1 hafta sonra gecer dedi. nasılsa gecicek dimi gamyoncuiremsu