Ayakları sıcacık tutan bot-çizme öneriniz?

Konusu 'Ayakkabı - Çizme - Terlik' forumundadır ve farniente tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : farniente
  1. farniente

farniente Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bayanlar
    yakında ankaraya taşınıyorum ve tedirginlik başladı.önceden de ankaradaydım ve o zamanlar kalın çoraplar ve botlarla bile ayaklarım donuyordu :KK43: şimdi hatırlayınca huzurum kaçıyor,çok rahatsız edici.
    buna herhangi bir çözüm ya da bot-çizme önerisi istiyorum..hatta bir de o karlı günlerde deli gibi kaymamı önleyecek bir model fena olmaz. alışverişe çıkmama az kaldı,yanlış tercih yapma ihtimalimi azaltmaya çalışıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim a.s.

P.S:topuklu giyemiyorum,okula giderken kullanacağım rahat bir model istiyorum

2. 7 Aralık 2008
  3. hatize

hatize Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim meshur ugg botlar cok sicak tutuyormus ve ayakta terleme falanda olmuyormus ..bence bi düsün

4. 7 Aralık 2008
  5. essra

essra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ankaradayken ...cooter marka bi bot kullanıyordum (bir harf eksik yazdım :smiley-cool: ) onun trek serisi var. gerçekten kaymıyordu. sadece sağlamlık ve kaymazlık açısından favorimdi. ama şekil açısından mükemmeldi diyemem.

6. 7 Aralık 2008
  7. farniente

farniente Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında uggu bugün saatlerce inceledim diyebilirim :) başta aklıma yattı fakat yorumlardan birisinde "su geçiriyor ve kurumak bilmiyor" yazıyordu o yüzden kafam karıştı :uhm: karın ortasında ıslak ayakla hayal ettim kendimi :1ninca:

8. 7 Aralık 2008
  9. farniente

farniente Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi baktım,biraz acaipler gerçekten ama kolumu bacağımı kırmadan rahatça yürümek de çok cazip :) 4X4lük bir bot bulmak çoook zor zaten.teşekkür ederim a.s