Ayaklarım Çirkin Görünüyor

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve adige_psase tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

30 Haziran 2007
    Konu Sahibi : adige_psase
  1. adige_psase

adige_psase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaşlar bişey sorcam ya ay benim ayaklarım terlik yada açık ayakkabı giydiğimde çok çirkin gözüküyo (ya tamam kabul biraz büyük 39 numara ama ) ve sanki parmaklarım ayaklarım kirli gibi duruyo bunun için ne yapmam lazım yani :uhm:rahat açık ayakkabı şıkır şıkır terlikler giymek için napcam bennnn bilgisi olan varsa lütfen yardımm

2. 2 Temmuz 2007
  3. takyon

takyon 170/73 Üye

Beğenildi:
    3.710
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende aynı dertteyim bi bilen varsa söylesin

4. 5 Temmuz 2007
  5. adige_psase

adige_psase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm takyon derdimize derman olacak kimse yok anacım....

6. 6 Temmuz 2007
  7. seray__

seray__ Guest

paylaşım için saol.

8. 20 Ocak 2008
  9. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar size biraz öneri verebilirim;ayaklarınzı haftada en fazla 2 kere olacak şekilde ponzalayın(topukları ve baş parmağı altında sertlik olanlar da.sonra da ben avondan çok memnundum ama lapidak da güzel şu an onu kullanıyorum ondan da memnunum AYAK BAKIM KREMİ SÜRÜN VE ÇORAP GİLİN ÖYLECE KALSIN SAATLERCEbu şekilde devam edin ama hiç bırakmadan sonra da her banyoya girişinizde ayaklarınızın üstünü, parmaklarınızı ayaklarınızın her yerini keseleyin bakın bir süre sonra daha beyaz ayaklar ve daha pembe topuklar ortaya çıkacaktır.açık ayakkabı giymeden önce de ayaklarınızı lifleyip öyle giyin

10. 20 Ocak 2008
  11. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bi deneyin memnun kalırsanız yazın aynı dertten yakınan bi arkadaşıma önermiştim çok memnun kalmıştı

12. 22 Ocak 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bendede bole sorun vardı ben bı legene cok sıcak su doldurun yakıyor bıraz ama sabredıceksınız ıcıne lımon suyu ve tuz dokun su soguyuncaya kadar bekleyın daha sonra ayaklarınızı keseyle keseleyın ondan sonra sysk kremlerı vasr ben lapıtak kullanıyorum onu surun tam yedırmeden bıraz kalın bı tabaka halınde ınce corap uzerınede kalın corap gbın sabaha kadar beklesın sabah kalktıgınızda ayaklarınız kesınlıkle pamuk gıbı olucak emın olun canımm

14. 27 Ocak 2008
  15. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    en guzeli vazelin sicak suda ayaklarinizi bekletin ponzalayin ve sonra vazelini kalin birtabaka halinde surup corap giyin sabaha kadar ayaklar yumusacik oluyor oncelikle bunu bir hafta surekli yapin mukemmel oluyor

16. 31 Ocak 2008
  17. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    lapidakı da her banyodan sonra sürüyorum 3 günde 1 oluyo işte bu da,ayağıma çorap giyiyorum.haftada 1 ponzalıyorum işte banyoda.ama benim ayaklarımda sorun çok önceden vardı hallettim işte bu bakımla.fakat çok sorunu olan da kendine göre ayarlasın şekerim ama gerçekten güzel yapıyo

18. 31 Ocak 2008
  19. arkadaşlar bende vazelini denedim ama siyalaştırdı benim ayaklarımı avon dan ayak bakım kremi aldım 2 senedir kullanıyorum çoook memnunum sıcaksuyuda tavsiye ediyorum