ayaklarım :(:( lütfen bakıın

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve zaraber tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : zaraber
  1. zaraber

zaraber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar ben önceden de bi konu açmıştım bu konuda ayaklarımdan çok şikayet ediyorum. taraklı olmaları beni çok rahatsız ediyor ama bugün televizyonda berna laçinin programında birşey duydum bi kadın vardı şarkıcıymış heralde sevda karababa o söyledi.ayakları küçükken fazla ayakkabı giymemesinden dolayı mı ne taraklıymış o da 2 yılk boyunca çelik tabanlık ya da kalıp mı ne öyle birşey kullanmış ve sonra ayakları düzelmiş bende tam duyamadım ama çook merak ediyorum bunu nasıl öğrenebilirim ya öyle birşey varsa hemen bende yaptırmak istiyorum.bunu bileniniz var mı lütttfeen banada anlatın biliyosanız.

2. 22 Temmuz 2010
  3. jasmine6

jasmine6 Keşke DememeLi aŞık oLan! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım bende izledim programı.Çelik kalıplar varmış,medikal satan yerlerde bulunuyormuş.Oralara bi sor istesen.

4. 22 Temmuz 2010
  5. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet az önce bende izledim..
    ama hiç bi fikrim yok :KK43:
    doktora sormalısın bence
    onlar ayağının yapısına göre öneriyolardır herhalde

6. 22 Temmuz 2010
  7. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    yaşına bağlıdır bence. yani kemik gelişimi tamamlandıysa zannedersem ameliyat olman gerekir canım.

8. 23 Temmuz 2010
  9. zaraber

zaraber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında 16 yaşındayım yani kemik gelişimimin tamamlandığını sanmıyorum ya internette baktım ama bu konuda hiç bir tedavi şekli bulamadım ama dün o kadının öle söylediğini duyunca umut ışığı doğdu:) haha:KK70: bende kullanmak istiyrum çelik kalıbı ama nerden bulucağım konusunda emin değilim yani medikal satan yerlere sorsam çelik kalıp diye verirler mi ki ? ya da direk ortopedi doktoruna gidip ona mı sorsam ama onunda birşey tavsiye etmemesinden korkuyorum yani genetik falan deyip yollarsa:KK43: ?

10. 23 Temmuz 2010
  11. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    daha yaşın çok gençmiş canım. bence o zaman bi medikal satan bi yere sor orda da zaten gerekli bilgiyi verirler. olmazsa bi doktora sorabilirsin :1hug:

12. 23 Temmuz 2010
  13. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    Yaşın daha çok genç bence gelişimini tamamladıktan sonra düşünsen bunu iyi olur... Yapacağın bi uygulama başka bi gelişimi durdurabilir dikkatli ol bence canım...

14. 13 Ağustos 2010
  15. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ortopedi uzmanına danış derim yanlış birşey kullanma son pişmanlık fayda etmez