Ayaklarım yanıyor....

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve Elis tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

belki yanlis yere actim konu ama,kusura bakmayin nereye acacagimida bilemedim,
    benim sorum ,ozellikle aksamlari ayaklarimda felaket yanma hissi oluyo,hatta dokununca bile sicaklik hissediliyo,her aksam olmasa bile bikac gunde bi oluyo,bayadir boyle,suan gene bi yanma var,nedendir diye dusunurken size sormak geldi aklima,sizce neden olabilir?

2. 23 Mart 2009
  3. @rxuxya@

@rxuxya@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun benim eşimde de var.kış günü ayaklarını soğuk suyla yıkar.özellikle geceleri oluyor.
    intten araştırabilirsin.bazı hastalıkların belirtisi olabilirmiş ama.eşimin hiçbir rahatsızlığı yok.önemli bir durum değildir inşallah...........

4. 23 Mart 2009
  5. Elis

Elis Guest

canm cok sagolasin,evet dogru dedin bi arastiriyim ben,esinede gecmis olsun,gercekten inir bi durum....

6. 24 Mart 2009
  7. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    elis mrb, benim de oluodu geçenlerde ayaklarımın altındaydı yanma. Neler oluyo derken kullandığım bir ilacın yan etkisi olduğunu anladım çünkü ilacı bırakınca geçti. Ayrıca kılcal damarlardaki rahatsızlıktan da olablilomuş. Geçmiş olsun:))

8. 24 Mart 2009
  9. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım adet düzensizliğin var mı

10. 24 Mart 2009
  11. Elis

Elis Guest

cok sagol canim,sanada gecmis olsun,a.s.

12. 24 Mart 2009
  13. Elis

Elis Guest

evet canim,bende spiral oldugu icin 3 yada 5 ayda bi olurum....

14. 24 Mart 2009
  15. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hmm anladım canım benimde vardı ahtta soğuk havada bile ben ayaklarımı duvara dayardım sabaha kadar dr. gittim buna bağladılar
    benim bacaklarımda da acayip ağrılar vardı ki daha yaşım 21
    neyse bir sürü tahlil yapıldı falan bişey çıkmadı şükür
    bi git dr. tetkit iste

16. 24 Mart 2009
  17. Elis

Elis Guest

dogru dedin bitanem,gitmenin zamani geldi gercekten dayanilmaz oluyo artik,
    sanada gecmis olsun canim,kotu bise cikmadigina sevindim,ilgilendigin icinde tesekkur ederim canim=)a.s.

18. 24 Mart 2009
  19. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım ayklarda yanma şeker hastalığı ve tiroit hastalıkları açısından önemli bildiğim kadarı ile.ben de de oluyodu.hipotiroidi şüphesi ile endokrine gitmiştim.tetkikler istendi.dr ayaklarında yanma olduğunu bana tetkiklerini gösterirken hatırlat demişti.sonuçta da gerçekten hipotiroidi teşhisi kondu.bende hipotiroidinin belirtilerini internetten okudum,kabızlık,halsizlik,soğuğa karşı duyarlılık,sinirlilik ve kilo verememe vardı.bi de geceleri sıkı sık ayaklarımı duvara filan dayıyodum ya ada yorganın dışına çıkarıyodum.