ayaklarımla basım belada

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve pirateseda tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : pirateseda
  1. pirateseda

pirateseda Guest

kızlar 39 40 numara gııyıyorum topukluda acık topuklu gıyemıyorum ayaklarım tombul bıraz utanıyorum hıc gıyemedım suana kdr napmam lazm :S

2. 25 Mart 2010
  3. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşımın ayağı 41, bırak giymeyi bulamıyor bile :) Bence kompleks haline getirmeyin, genelde boyla alakalı diye düşünüyorum ayakları.Ben de 38 giyiyorum, miniminnacık değil ayaklarım, 1.80 boyum var ve çok şahane ayaklarım olmasa da açık , yüksek topuklu giyiyorum.Amaaan bakan baksın, başkaları ne der , beğenir mi, çirkin mi bulur diye ayağımı, kulağımı, oramı buramı saklayamayacağım. :))Siz de takılmayın, bahar da geliyor ohh, tombul tombul ayaklarınıza geçirin sandaletleri, topuklu açık ayakkabıları , şıkkıdı şık gezinin.

4. 25 Mart 2010
  5. pirateseda

pirateseda Guest

ya o kadar abartılı değil uzun boyluyum kemıklı vucudum var ondan olsa gerek ayaklarım uzn kemklı . ya gıdıpte denemeye utanıyorum acıkcası olmazsa dıe :KK70: nyse dedığını yapıcam en kısa zamanda o beğendıgım ayakkabıyı denıcem :=)

hihoyyyt