ayaklarınızda şişme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve GNC tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : GNC
  1. GNC

GNC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 32.haftam bitmek üzere özellikle sol ayağım inanılmaz şişiyo, sabahları iyi ancak öğleden sonra ayakkabıdan taşıyo ayağım :1no2: çalıştığım içinde o kadar zor bir durumki, yerimden kalkmak istemiyorum. doktorum tamamen normal olduğunu sıcakların, havanın ve ilerleyen gebeliğin sebep olduğunu söyledi. Geceleri hep ayaklarımı yükseğe kaldırıyorum ama yinede ertesi gün hiç bişey değişmiyot. Yüzde ve ellerdede olursa tehlikeli olabilirmiş. Sizdede varmı aynı sorun fisfisfis

2. 27 Haziran 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bendede var aynı sorun oturmaktan bide sıcaklardan oluyo saten bu aylarda şişmesi normal.. benim ilk hamileligimdede olmuştuu...

4. 27 Haziran 2008
  5. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    Bende aynı sorunu yaşıyorum.. Ayaklarımı hep yüksek 1 yere dikip oturuyorum.. İnanmayacaksınız ama buna rağmen 40 numaralı terlik giymeye başladım...Hayırlısıyla gebelikten sonra eski günlerime dönmeyi hayal ediyorum..

6. 28 Haziran 2008
  7. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Hamileyken bende sürekli şişme oluyordu..Tuzu azaltıp bol su içmen gerek..İşyerindede ayaklarını uzatabiliyorsan faydasını görürsün canım..Bu arada benim hamileliğimin sonuna doğru ellerimde ayaklarımda ve yüzümde şişlikler oldu..Doğumdan sonra ilk birkaç haftada 13 kilo verdim düşün ne kadar ödem olduğunu..Şimdi ödemler gitti kilolar kaldı :)))

8. 28 Haziran 2008
  9. ilayna

ilayna Guest

canım benimde ellerim ayaklarım şişiyor.şekerim yüksek çıktı.pazartesi tekrar glikoz yüklemesi yapacaklar.perhiz ile şekeri düşüremezsek inüsülüne başlayacağız dedi doktorum.çok korkuyorum.istersen şekerine baktır.

10. 28 Haziran 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ya belki alakasiz olacak ama sizler ileri donem hamilelerisiniz.bisey soracagim ben 12 haftalik hamileyim ama benim de diz kapaklarim agriyo bazen sizde de olmusmuydu.????

12. 28 Haziran 2008
  13. GNC

GNC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende böyle bir sorun olmamıştı. Ama mutlaka doktoruna sor bence. kalsiyum eksikliği falandır belki. ben hamileliğimin 13.haftasından itibaren kalsiyum kullanmaya başlamıştım.

14. 28 Haziran 2008
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    kalsiyum aliyorum canim vitamin yaninda extra olarak...ama persembe gunu dr a sormayi unuttum keske sorsayim...oturunca yatinca geciyor ama ayakta cok durunca agriyor...

16. 28 Haziran 2008
  17. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Romatizma kaynaklı bir ağrıdır..Yada başka bir neden olabilir..Hamilelikle alakalı değil..